אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביטוח ישיר - השקעות פיננסיות הציגה גידול של 18% בהכנסות הרבעון

ביטוח ישיר - השקעות פיננסיות הציגה גידול של 18% בהכנסות הרבעון

הרווח הנקי עלה ב-1% בלבד ל-21.2 מיליון שקל, זאת בעיקר בשל עלייה של כ-20 מיליון שקל בהוצאות המימון

21.11.2013, 19:44 | ערן סוקול

ביטוח ישירהשקעות פיננסיות דיווחה היום (ה') לאחר נעילת המסחר על תוצאותיה לרבעון השלישי של השנה עם הכנסות של 514 מיליון שקל, גידול של 18% לעומת הכנסות של 435 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

קראו עוד בכלכליסט

בשורה התחתונה דיווחה החברה שבשליטת משפחת שניידמן, על רווח נקי של 21.2 מיליון שקל, גידול של 1% לעומת רווח נקי של 21 מיליון שקל ברבעון המקביל.

הרווח ממגזרי הפעילות קוזז על ידי הוצאות המימון של החברה ברבעון שעמדו על 74 מיליון שקל, לעומת 54 מיליון שקל ברבעון המקביל.

בנוסף, הנפקת החברה הבת, איי.די.איי ביטוח (שהציגה תשואה להון של כ-36% ברבעון) הקטינה משמעותית את שיעור האחזקה בחברה לעומת הרבעון המקביל.

בהתאם לתוצאות הרבעון, החברה הנסחרת כעת בשווי שוק של 1.23 מיליארד שקל, הציגה תשואה להון של כ-7%.

מוקי שניידמן, מבעלי השליטה בביטוח ישיר מוקי שניידמן, מבעלי השליטה בביטוח ישיר מוקי שניידמן, מבעלי השליטה בביטוח ישיר

דורון שנידמן, מנכ"ל החברה מסר: "אנו מסכמים רבעון טוב עבור הקבוצה עם המשך צמיחה בכל תחומי הפעילות ורווחי שיא בחברת הבת איי.די.איי ביטוח. במהלך הרבעון הובלנו מספר מהלכים אשר תרמו רבות להצפת השווי החבוי בפעילויות השונות של הקבוצה לצד גיוון מקורות ההון והחוב, הורדת מינוף והגדלת יתרות המזומנים. במסגרת מהלכים אלה הנפקנו בהצלחה גדולה את חברת הבת איי.די.איי ביטוח ולאחרונה חתמנו על עסקה למכירת רבע מתיק הנכסים בקנדה לגוף פיננסי קנדי בתמורה הגבוהה ממחיר הספרים. מהלכים אלה מהווים עבורנו עדות נוספת לאיכות החברות ופעילויותיהן וכן ליכולתן ליישם בהצלחה את האסטרטגיה העסקית לפיה אנו פועלים".

ביטוח ישיר - השקעות פיננסיות פועלת באמצעות חברות מוחזקות בתחום הביטוח, הפיננסים והנדל"ן המניב. החברה הינה חברה בת של צור שמיר אחזקות (77.08%). החזקות הציבור עומדות כעת על 21.9% ממניות החברה.

תגיות