אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שיא ישראלי: 793 דירות נמכרו ב-3 שעות

שיא ישראלי: 793 דירות נמכרו ב-3 שעות

מבצע המכירות של תדהר ו-CPM בראש העין אשר יועד לעמיתי מועדון "חבר" הצליח מעל הציפיות; היקף המכירות - 1.05 מיליארד שקל

23.11.2013, 21:34 | דותן לוי
שיא ישראלי חדש בהיקף מכירת דירות בפרויקט יחיד ובזמן בזק של 3 שעות בלבד: החברות תדהר ו-CPM הצליחו למכור לעמיתי מועדון הצרכנות של אנשי הקבע וכוחות הביטחון "חבר" 793 דירות בפרויקט "תדהר על הפארק" בראש העין בהיקף של 1.05 מיליארד שקל.

קראו עוד בכלכליסט

במבצע הענק אשר נחשף לראשונה ב"כלכליסט" ביקשו החברות למכור במקור כ-400 דירות בלבד מתוך 1,036 יחידות דיור בפרויקט, אלא שבחברות זיהו את הביקוש הרב והחליטו להכפיל את מספר הדירות שיכללו במבצע ל-802 דירות, כלומר כ-80% מהפרויקט. על פי הערכות מלבד הביקוש הגדול לדירות השיקול שדחף את החברות להכפיל את מספר הדירות קשור בין היתר רקע חוסר הוודאות הנוגע למחירי הדירות בראש העין הודות להיצע הרב שאמור לזרום אל העיר - כ-14 אלף יחידות דיור ביוזמות פרטיות ויוזמות של משרד השיכון. נזכיר כי עתודות הקרקע הגדולות ביותר של המדינה במרכז הינן בראש העין.

מנכ"ל תדהר, גיל גבע, צילום: עמית שעל מנכ"ל תדהר, גיל גבע | צילום: עמית שעל מנכ"ל תדהר, גיל גבע, צילום: עמית שעל

עוד קודם לקיום ההגרלה נודע ל"כלכליסט" כי היה לחץ גדול על הרישום למבצע וכי זוגות רבים נותרו בחוץ ולא הספיקו להירשם. מתוך 9,000 העמיתים שכן זכו להירשם נבחרו כ-2,500 עמיתים להשתתף בהגרלה ואלה הגיעו יחד עם בני משפחותיהם לכנס המכירות בגני התערוכה. מתוכם כאמור 793 זכו לרכוש דירה במחיר מוזל.

מחירי הדירות בפרויקט נעו ממחיר של 888 אלף שקל עבור דירת 3 חדרים. מחיר דירת 4 חדרים התחיל ב-1.095 מיליון שקל ואילו דירות 5 חדרים נמכרו במחירים של 1.296 מיליון שקל כאשר הדירות היקרות בפרויקט הן פנטהאוזים של 6 חדרים אשר הוצעו למכירה במחירים של 2.289 מיליון שקל ומעלה. למרות שמרבית הביקוש היה לדירות 4 חדרים ההיצע הגדול ביותר היה של דירות 5 חדרים מהם נמכרו 299 דירות. בתוך כך, 9 הדירות שלא הצליחו להימכר במבצע היו 7 פנטהאוזים ו-2 דירות גן, כלומר הרוכשים ביקשו בעיקר דירות במחירים אשר נחשבים עממיים ואטרקטיביים לאזור המרכז. מארגני הכנס אמרו כי ישווקו את הדירות הללו לעמיתים אשר לא נכנסו להגרלה.

שכונת "תדהר על הפארק, פסגות אפק" תוקם בגבעות המזרחיות של ראש העין. בשכונה, עתידות להיבנות כ- 1,036 יחידות דיור ב- 20 בניינים, הבנויים בארבעה רובעי מגורים סביב פארק. כמו כן בשכונה מתוכננים למעלה מ-20 אלף מ"ר של שטחים ירוקים ובמרחק הליכה קצר מהשכונה תקום עפ"י התכנון העירוני, קריית חינוך, הכוללת בתי ספר וגני ילדים, קאנטרי קלאב ומרכז קניות שכונתי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
הדירות לא נמכרו אלא הודיעו שרוצים. כבר היו כאלה.
הנסיון מראה שב6 השנים האחרונות כל הדירות המוצעות בפרוייקטי חבר עפות ב-3 שעות. זה לא חדשות. העיסקה שבוצעה שם הינה עיסקה של הודעה על כוונה לקנות, לא נחתם אף חוזה רכישה. כל קבלן שהיה רוצה היה עושה אותו דבר. המכירה אינה לעמיתי חבר אלא לקרובים שצריכים / רוצים. תדהר החליפו את הגינדים בחבר ובונים קופה. כל הכבוד לתדהר על הבנת התרגיל השיווקי. למי שירכוש שם - עיסקה לא ברורה לעוד 30-36 חודשים. ולתדהר שהפכו להיות בנק עם יכולת מימון גבוהה.
סשה  |  24.11.13
לכל התגובות