אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רם בלינקוב ייעץ לוועדת לנדס, לבחינת השידור הציבורי צילום: גיא אסיאג

רם בלינקוב ייעץ לוועדת לנדס, לבחינת השידור הציבורי

חברת הייעוץ של הממונה לשעבר על התקציבים באוצר תקבל 490 אלף שקל עבור חודשיים של עבודה. בתוך כך, הוועדה לא תוכל לעמוד בלוח הזמנים המקורי, לפיו היתה אמורה להגיש את המלצותיה עד סוף השנה

01.12.2013, 12:10 | אופיר דור

משרד התקשורת הודיע היום (א') על בחירת חברת "עמרב השקעות" בראשות הממונה לשעבר על התקציבים במשרד האוצר רם בלינקוב, כחברה הזוכה במכרז למתן ייעוץ לוועדת לנדס.

קראו עוד בכלכליסט

הוועדה בראשות המפיק ואיש הטלוויזיה רם לנדס מונתה על ידי שר התקשורת גלעד ארדן כדי לבחון את המתווה לשידור ציבורי עתידי בישראל. חברת עמרב השקעות, שנבחרה על ידי ועדת המכרזים במשרד התקשורת, תקבל 490 אלף שקל עבור שירותי הייעוץ שתעניק לוועדת לנדס.

רם בלינקוב, הממונה על התקציבים משרד האוצר, צילום: גיא אסיאג רם בלינקוב, הממונה על התקציבים משרד האוצר | צילום: גיא אסיאג רם בלינקוב, הממונה על התקציבים משרד האוצר, צילום: גיא אסיאג

לדברי משרד התקשורת, "הוועדה התרשמה שלחברה ולראשיה, יש את הכישורים והניסיון הדרושים, כדי לייעץ לה, וזאת, לאור ניסיונה בתחום הייעוץ לממשלה ובתחום השידורים. החברה הקצתה את צוות העובדים הגדול ביותר לטובת עבודת הייעוץ, צוות הכולל 12 עובדים, ובעל היכרות עם רשות השידור ומשרד האוצר". בנוסף לבלינקוב, יכלול הצוות שייתן יעוץ לוועדת לנדס גם את הממונה על השכר לשעבר באוצר אילן לוין.

ארדן הורה לוועדת לנדס להגיש את המלצותיה לגבי השידור הציבורי עד סוף השנה, אך לאור העובדה שרק כעת נבחרה חברת הייעוץ הוועדה לא תוכל לעמוד בלוח הזמנים. ממשרד התקשורת נמסר כי חברת הייעוץ התחייבה להגיש את המלצותיה בתוך חודשיים. לדברי המשרד, "החברה הציגה יכולת עמידה בלוח הזמנים הקצר שהציבה לה הוועדה, נושא הזוכה לחשיבות גבוהה בעיני שר התקשורת".

במסגרת עבודת הייעוץ, חברי הצוות יבצעו מחקר אודות הנעשה בתחום השידור הציבורי ב-7 מדינות שונות, עליהן תחליט הוועדה והעומד בראשה, ויקיימו פגישות פרונטליות בשלוש מבין המדינות הללו ובישראל.

ועדת לנדס נמצאת בעיצומה של העבודה במסגרתה היא צריכה לגבש המלצות בנוגע לתפקידו וייעודו של גוף השידור הציבורי בישראל, התקציב הנדרש לפעילות הגוף, שיעור ההפקות שהוא יוציא לחברות חיצוניות ודרכים לשיפור גביית האגרה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות