אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאודר הציע למימן לקבל בחינם את מניותיו בערוץ 10 צילום: נועה גרייבסקי

לאודר הציע למימן לקבל בחינם את מניותיו בערוץ 10

לדברי מקורביו של לאודר, הוא הסכים להזרים בנוסף 25 מיליון שקל אחרונים לטובת המשך פעילותו של הערוץ - אך מימן דרש 50 מיליון שקל

14.12.2013, 20:35 | אופיר דור

שבועיים לפני התאריך האחרון שבו יכול ערוץ 10 להגיש בקשה לרישיון קבוע, נראה שמצבו רק הולך ומידרדר כאשר אף אחד מבעלי המניות הקיימים בערוץ לא מוכן לקחת אחריות עליו. לאחר שהעסקה למכירת מניותיו בערוץ (30%) לפרסומאית ג.יפית נפלה סופית בשבוע שעבר, הציע רון לאודר ליוסי מימן (46%) בימים האחרונים לקבל ללא תמורה את מניותיו בערוץ.

רון לאודר, צילום: עמית שעל רון לאודר | צילום: עמית שעל רון לאודר, צילום: עמית שעל

לדברי מקורביו של לאודר, הוא הסכים להזרים בנוסף 25 מיליון שקל אחרונים לטובת המשך פעילותו של הערוץ – סכום שיאפשר לו לשלם את חובותיו ולהגיש בקשה לרישיון. אולם לדברי אנשי לאודר, מימן דרש הזרמה של 50 מיליון שקל שתממן את פעילות ערוץ 10 לאורך כל שנת 2014.

לאודר היה הפטרון היחיד של הערוץ בשנים האחרונות לאחר שעסקיו הציבוריים של מימן נקלעו למשבר. בעל המניות השלישי בערוץ, ארנון מילצ'ן (24%), אינו מזרים אליו כספים כבר תקופה ארוכה. אולם בחודשים האחרונים החליט לאודר סופית למשוך את ידיו מהערוץ אליו הזרים מאות מיליוני שקלים. ערוץ 10 חייב להגיש בקשה לרישיון עד סוף השנה הנוכחית, ואם לא יעשה כן הוא לא יוכל להמשיך לפעול לאחר 2014. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות