אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אביו של מסי חשוד בהלבנת הון צילום: רויטרס

אביו של מסי חשוד בהלבנת הון

לפי החשד, חורחה מסי מכר כרטיסים בשורות הראשונות למשחקי הידידות שבנו, ליאו, ארגן, אולם הכרטיסים לא נוצלו, וכך הולבנו כספים לקרטלי סמים מקולומביה. לטענת הכוכב ובני משפחתו: "מדובר בקמפיין השמצה"

16.12.2013, 14:16 | סוכנויות הידיעות

חורחה מסי עומד במרכז חקירת הלבנת הון של כספי סמים מקולומביה, כך עולה מידיעה בעיתון הספרדי 'אל מונדו'.

קראו עוד בכלכליסט

ליאו מסי ועורכי דינו. באתר Sport.es כותבים כי לטענת מסי ובני משפחתו מדובר בקמפיין השמצה מצד מדריד שנועד לפגוע בכוכב ברצלונה, צילום: רויטרס ליאו מסי ועורכי דינו. באתר Sport.es כותבים כי לטענת מסי ובני משפחתו מדובר בקמפיין השמצה מצד מדריד שנועד לפגוע בכוכב ברצלונה | צילום: רויטרס ליאו מסי ועורכי דינו. באתר Sport.es כותבים כי לטענת מסי ובני משפחתו מדובר בקמפיין השמצה מצד מדריד שנועד לפגוע בכוכב ברצלונה, צילום: רויטרס

חורחה מסי תוחקר על ידי רשויות המס בספרד, וכן ארבעה משחקני ברצלונה: בנו, ליאו מסי, דני אלבס, חבייר מסצ'ראנו ופינטו, תושאלו גם כן בנוגע לפרשה. הפרשה מתמקדת במשחקי הצדקה "החברים של מסי" שהתקיימו בקיץ האחרון.

לפי החשד, חורחה מסי מכר כרטיסים בשורות הראשונות למשחקים, אולם הכרטיסים לא נוצלו, ובצורה זו הלבין כספים למפיצי סמים מקולומביה.

הקרטלים ארגנו את האירועים תחת חברות גג ואז טענו שמכרו הרבה כרטיסים "לשורה אפס". הכוונה היא לכרטיסים שנרכשו על ידי אנשים שלא מתכוונים לצפות במשחקים, ופשוט רוכשים את הכרטיסים מכיוון שחלק מההכנסה מיועדת למטרות טובות.

מסי האב היה על פי החשד בקשר עם הקולומביאנים בשמם של השחקנים מברצלונה, זאת בתמורה לבין 10%-20% מהרווח. ארבעת שחקני ברצלונה הכחישו כל קשר או ידע על המתרחש ובהמשך היום חורחה צפוי לפרסם הצהרה רשמית. ההערכה היא שינקוט בצעדים משפטיים נגד העיתון.

באתר Sport.es כותבים כי לטענת מסי ובני משפחתו מדובר בקמפיין השמצה מצד מדריד שנועד לפגוע בכוכב ברצלונה. אולם זו הפעם השנייה השנה ששמו של ליונל מסי נקשר לשערוריית מס, ונראה שאותם משחקי ידידות בכל מקרה פגעו בקריירת המשחק שלו, ללא קשר למהימנות החשדות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות