אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ההסתדרות להתאחדות לכדורגל: "אנחנו מייצגים את השחקנים" צילום: יובל חן

ההסתדרות להתאחדות לכדורגל: "אנחנו מייצגים את השחקנים"

יותר מ-400 כדורגלנים וכדורגלניות מהליגות המקצועניות בישראל, עזבו את ארגון הכדורגלנים הישראלי והצטרפו להסתדרות

29.12.2013, 15:19 | כתב כלכליסט

למעלה מ-400 כדורגלנים וכדורגלניות מהליגות המקצועניות בישראל חתמו על הצרפותם להסתדרות והודיעו להתאחדות לכדורגל כי ההסתדרות היא הארגון הנציג של שחקני ושחקני הכדורגל בישראל. ברקע להתארגנותם עומדת הרפורמה בכדורגל והקמתה של מנהלת הליגה אשר צפויה להתחיל את פעילותה בשבוע הקרוב. 

קראו עוד בכלכליסט

ניר אלון, ראש חטיבת הספורט בהסתדרות, פנה היום (א') ליו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, והודיע לו כי ההסתדרות הפכה לארגון העובדים היציג של שחקני ושחקניות הכדורגל בישראל.  

בית ההסתדרות בת"א, צילום: ד"ר אבישי טייכר בית ההסתדרות בת"א | צילום: ד"ר אבישי טייכר בית ההסתדרות בת"א, צילום: ד"ר אבישי טייכר

הכדורגלנים הקימו ועד פעולה, בראשו עומד אוהד כהן (הפועל כפר סבא) וחברים בו: מיכאל זנדברג (רמת השרון), דן רומן (הפועל ר"ג), יואב זיו (מכבי ת"א), מהראן ראדי (מכבי ת"א), שי אהרון (הפועל קטמון) ויפעת כהן (מ.ס קריית גת).

השחקנים הודיעו: "היום מתחיל בישראל עידן חדש שבו שחקני הכדורגל יפעלו כדי להשיג את מה שמגיע להם. אנו מבקשים לשנות את המצב הקיים כדי להבטיח את זכויותינו ולדאוג לעתידנו המקצועי".

בתגובה אמר אלון כי ההסתדרות דורשת "להתחיל במשא ומתן מיידי במטרה להגיע להסכם קיבוצי בענף. ההסתדרות תהיה בית חם ותומך לכל שחקני ושחקניות הכדורגל בישראל".

השחקנים עזבו את ארגון הכדורגלנים הישראלי, בראשות המנכ"ל אריה אלטר. הארגון חבר באיגוד ארגוני הכדורגלנים העולמי FIFPro. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות