אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
IBM תשקיע 1.2 מיליארד דולר בהרחבת פריסת ענן המחשוב שלה

IBM תשקיע 1.2 מיליארד דולר בהרחבת פריסת ענן המחשוב שלה

החברה מתכוננת להציע שירותי ענן דרך כ-40 מרכזי נתונים הפרוסים ב-15 מדינות. מדובר על מינוף הטכנולוגיה של Softlayer שנקנתה זה מכבר על ידי IBM ב-2 מיליארד דולר

20.01.2014, 12:08 | רפאל קאהאן

IBM הודיעה אמש (א') כי היא מתכננת להציע שירותי ענן מ-40 מרכזי עיבוד נתונים ב-15 מדינות סביב העולם. לדברי החברה, הרחבת סביבת הענן שלה מיועדת להאיץ את הכניסה לשווקים חדשים. IBM מתכננת להפעיל השנה ארבעה מרכזי נתונים חדשים באירופה, אמריקה הלטינית, אסיה וצפון אמריקה – כאשר בשנה הבאה, 2015, מתוכננת הקמת מרכזים חדשים גם במזרח התיכון ובאפריקה.

קראו עוד בכלכליסט

IBM תשקיע 1.2 מיליארד דולר בהרחבת פריסת ענן המחשוב שלה, צילום: shutterstock IBM תשקיע 1.2 מיליארד דולר בהרחבת פריסת ענן המחשוב שלה | צילום: shutterstock IBM תשקיע 1.2 מיליארד דולר בהרחבת פריסת ענן המחשוב שלה, צילום: shutterstock

IBM הודיעה על כוונתה להקצות יותר מ- 1.2 מיליארד דולר להרחבה משמעותית של פריסת ענן המחשוב שלה. ההשקעה כוללת רשת של מרכזי ענן מחשוב, המתוכננים על מנת להציע גמישות גבוהה יותר ללקוחות, עבודה שקופה ושליטה באופן ניהול הנתונים, הרצת יישומים עסקיים ותפעול תשתיות טכנולוגיות המידע – בסביבת הענן, ובגישה מכל מקום.

על פי ההערכות הרווחות בתעשייה, יגיע שוק ענן המחשוב ל-200 מיליארד דולר בשנת 2020. רוב הגידול, להערכת החברה, יבוא מעסקים וגופים ממשלתיים, המקימים שירותי ענן לשווקים אותם הם משרתים. ההשקעה החדשה של IBM בטכנולוגיות ענן ובמחשוב ענן, תסייע במתן מענה לצורכי הלקוחות, בעמידה בהוראות חקיקה ותקינה, בשיפור עמידות המערכות והיישומים, תוך מינוף ענן המחשוב על מנת לקדם שינוי עסקי.

הקמת מרכזי הנתונים החדשים תכפיל את קיבולת העיבוד בסביבת תשתיות הענן של SoftLayer, אותה רכשה IBM אשתקד בהשקעה של שני מיליארד דולר. החברה מתכוונת להפוך את SoftLayer לתשתית הכוללת לסל מוצרי הענן שלה. סביבת SoftLayer.

IBM תציע מבחר תצורות מכונות וכלי ענן, לרבות תשתיות חומרה בלבד להקמת פתרונות מבוססי ענני מחשוב. יחד עם היכולות אותן מביאה SoftLayer, יכולים לקוחות לאחסן את הנתונים שלהם או על גבי ענן פרטי שהגישה אליו מוגבלת לארגון אחד בלבד או לבחור את סביבת הענן והתצורה המתאימה ביותר לצרכים העסקיים, כגון ענן היברידי או ציבורי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות