אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שכר שחקני הפועל ת"א יקוצץ; רמון: "אין לנו ברירה" צילום: עוז מועלם, Ynet

שכר שחקני הפועל ת"א יקוצץ; רמון: "אין לנו ברירה"

הבעלים של הקבוצה כינס אסיפה מיוחדת, בה הוסכם כי שחקנים שמרוויחים מעל 20 אלף שקל בחודש יקצצו 5%-6%. "כשבבית"ר קיצצו זה היה 50%", אמר רמון לשחקנים, שיקבלו את הכסף בחזרהאם יעפילו למפעל אירופי

17.02.2014, 17:26 | כתבי ynet וכלכליסט

"כולם יקצצו חמישה אחוז - השחקנים, הצוות המקצועי, עובדי המועדון. הרופא ויתר על שכרו וגם החלוץ מנאנט (איתי שכטר). כולם מקצצים. אין ברירה. אנחנו רוצים שיהיו משכורות עד לסיום העונה. מקווה שאתם מבינים אותי, נתנו לכם את הכל, אין עיכוב במשכורות. כשבבית"ר ירושלים קיצצו זה היה חמישים אחוז, פה זה חמישה אחוז", כך אמר היום (ב') הבעלים של הפועל תל אביב, חיים רמון, באסיפה מיוחדת שכינס אחרי האימון בה הודיע על הצעד הדרמטי.  

קראו עוד בכלכליסט

משה תאומים (מימין) וחיים רמון. מחפשים בעלים?, צילום: אורן אהרוני משה תאומים (מימין) וחיים רמון. מחפשים בעלים? | צילום: אורן אהרוני משה תאומים (מימין) וחיים רמון. מחפשים בעלים?, צילום: אורן אהרוני

במהלך השיחה הסביר רמון לשחקנים את הצורך בקיצוץ במשכורתם, כחלק מהתכנית לצמצום הגרעון השנתי. בתום השיחה הסכימו הצדדים כי הקיצוץ הרוחבי של חמישה עד שישה אחוז יחול על המשתכרים מעל 20 אלף שקל לחודש בלבד. השחקנים, שהביעו את הסכמתם לקיזוז אשר יחסוך לקבוצה מיליון שקל, יחתמו בימים הקרובים על הטופס המאפשר לקבוצה להוריד את השכר. כאמור, הסכום יוחזר במלואו במידה שהקבוצה תעפיל לשלב הבתים של אירופה והמהלך יאפשר את תשלום המשכורות עד תום העונה.

המהלך יאפשר את תשלום המשכורות עד תום העונה. שחקן שיעזוב את הקבוצה יקבל חלק ניכר מהסכום בחזרה.

חיים רמון בהודעה לתקשורת: "בשנה וחצי שאני מנהל את הפועל ת"א, העמדנו תקציבים של כמאה מיליון שקלים, כשעשרות מיליונים מהם הושגו על ידי. המועדון עשה הכל העונה בכדי שהקבוצה תצליח מקצועית וסיפק לשחקנים ולצוות המקצועי את כל התנאים לכך. לצערי העובדה שלא הגענו לשלב הבתים באירופה העונה פגעה ביציבות הכלכלית, ולכן המהלך הזה של הקיצוץ הוא בלתי נמנע וגם השחקנים הבינו את זה. אני אמשיך לפעול לצמצום הגרעון ככל הניתן עד לתום העונה ואשתדל ככל הניתן לתת לקבוצה את האמצעים להצליח במטרה שנותרה העונה והיא השגת המקום לאירופה, כדי שהאופק הכלכלי יהיה טוב יותר והקבוצה תמשיך להיות חזקה גם בעונה הבאה".

הקפטנים שי אבוטבול וגילי ורמוט: "כפי שחיים הסביר לנו בפגישה בה נכחנו שנינו, היום גם נערכה שיחה בהשתתפות כל השחקנים. כולנו מבינים את המצב ואת הקושי ואנחנו צריכים להירתם לטובת הפועל ת"א".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות