אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Telit חתמה על הסכם רישוי כולל עם VMware צילום: ישראל הדרי

Telit חתמה על הסכם רישוי כולל עם VMware

זהו הסכם רישוי עבור כל חוות השרתים של Telit, הממוקמות באזורים שונים בעולם ומשרתות כ-1000 משתמשים בחברה. היקף הפרויקט הינו כמיליון שקל

01.07.2014, 12:29 | שירות כלכליסט
Telit הודיעה אתמול (ב') על חתמה על הסכם ELA מול חברת VMware. זהו הסכם רישוי כולל עבור כל חוות השרתים של החברה, הממוקמות באזורים שונים בעולם ומשרתות בסך הכל כ-1000 משתמשים בחברה. ההסכם החדש, נחתם באמצעות בזק בינלאומי והיקפו כמיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

איציק מנשה, מנהל IT בכיר בחברת Telit מספר כי "הסכם ELA כולל חידוש רישוי של כל חוות השרתים שלנו בעולם, אשר מנוהלות מהארץ. בחנו האם לעבור לפתרון וירטואליזציה של מתחרים או לחדש את רישוי המערכות של VMware, הנמצאות ברשותנו. בסופו של דבר בחרנו לחדש את הקיים, כי אנחנו מאוד מרוצים משיתוף הפעולה שיש לנו".

לטליט יש כ-7 חוות שרתים ברחבי העולם לטליט יש כ-7 חוות שרתים ברחבי העולם לטליט יש כ-7 חוות שרתים ברחבי העולם

יורי יבניק, מנהל תחום תשתיות הווירטואליזציה והאחסון בחברת Telit הוסיף "הפרויקט כלל גם הרחבה של חוות השרתים ורישיונות שרתי ,ESX ב-7 חוות שרתים שיש לנו ברחבי העולם, כולל ארה"ב, איטליה, קוריאה וישראל. במסגרת הפרויקט, התבססנו גם על פתרונות SRM ו VCOPS - של VMware".

רענן ביבר, מנכ"ל חברת VMware ישראל הסביר על ההסכם "ELA הוא הסכם עם הלקוחות, המאפשר רכישת רישוי של הפתרונות של VMware מראש ובהסכמה מוחלטת של שני הצדדים".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות