אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הניקס יותר פופולאריים בקרב ניו יורקים מאשר היאנקיז צילום: איי אף פי

הניקס יותר פופולאריים בקרב ניו יורקים מאשר היאנקיז

קבוצת ניו יורק ניקס לא זכתה באליפות כבר יותר מ-40 שנה, אך לפי הפייסבוק נראה שהם זכו בלב של ניו יורק

23.10.2014, 12:29 | שירות כלכליסט

קבוצת ניו יורק ניקס לא זכתה באליפות כבר יותר מ-40 שנה, אך לפי הפייסבוק נראה שהם זכו בלב של ניו יורק.

קראו עוד בכלכליסט

הניקס זוכים לפופולאריות הגבוהה ביותר בברוקלין ובקווינס, בעוד שהיאנקיז הכי פופולאריים בברונקס ובסטטן איילנד. במנהטן, נרשם תיקו בין שתי הקבוצות. , צילום: איי אף פי הניקס זוכים לפופולאריות הגבוהה ביותר בברוקלין ובקווינס, בעוד שהיאנקיז הכי פופולאריים בברונקס ובסטטן איילנד. במנהטן, נרשם תיקו בין שתי הקבוצות. | צילום: איי אף פי הניקס זוכים לפופולאריות הגבוהה ביותר בברוקלין ובקווינס, בעוד שהיאנקיז הכי פופולאריים בברונקס ובסטטן איילנד. במנהטן, נרשם תיקו בין שתי הקבוצות. , צילום: איי אף פי

חברת DNAinfo New York ניתחה את הרגלי העידוד בפייסבוק של יותר מ-5 מיליון ניו יורקים כדי לקבוע מהי קבוצת הספורט הפופולארית ביותר בעיר. הניקס זכו בתואר.

הניקס, שאהודים על 11.48% ממשתמשי פייסבוק בעיר, עקפו בקושי את היאנקיז, שסיימו שניים עם 11.04% מהאהדה. הג'איינטס, שזכו בשנים האחרונות פעמיים בסופרבול סיימו במקום השלישי ובהפרש ניכר. הם אהודים על 6.51% ממשתמשי פייסבוק המקומיים.

הניקס זוכים לפופולאריות הגבוהה ביותר בברוקלין ובקווינס, בעוד שהיאנקיז הכי פופולאריים בברונקס ובסטטן איילנד. במנהטן, נרשם תיקו בין שתי הקבוצות.

הניקס הצליחו לשמור על מאגר אוהדים נרחב על אף הבצורת המתמשכת באליפויות והכישלונות של השנים האחרונות. בעונה שעברה הקבוצה לא הצליחה להעפיל לפלייאוף, ולא הגיעה לגמר ה-NBA מזה 15 עונות. היאנקיז והג'איינטס, זכו ביניהם ב-3 תארים מאז 2008.

"חשבתי שהיאנקיז יהיו הראשונים, אבל הניו יורקים אוהבים כדורסל ורעבים לאליפות בכדורסל", הגיב לארי דימיטריו, המנהל הכללי של חנות ציוד הספורט טיימס סקוור מודל'ס. "זה מפתיע", מסכים מארק סאקס, מנהל נוסף בחנות. "אנחנו עדיין מוכרים פריטים הקשורים לג'טר, אפילו שעונת הבייסבול הסתיימה. הייתי מניח שהקבוצה הפופולארית ביותר תהיה הג'איינטס או היאנקיז, אבל בחולצות של הניקס כתוב ניו יורק, ולא איזה קיצור".

בעוד שהניקס, היאנקיז והג'איינטס זוכות לאהבה, המצב פחות מזהיר בנטס, מטס, ג'טס, ריינג'רס ואיילנדרס. אף אחת מהקבוצות הללו לא הצליחה להשיג לייקים מ-5% ממשתמשי פייסבוק בעיר. הנטס היו הכי קרובים עם 4.9%, המטס דורגו במקום החמישי עם 4.18% ואחריהם הג'טס והריינג'רס.

"הנטס ממש שווים, אבל האוהדים לא זכו ליהנות מתקופת הפסדים מתמשכת. הם העפילו לפלייאוף בשתי השנים", אומר אוהד המטס כריס מיליאצ'יו (31) מקווינס. "העובדה שהמטס דורגו במקום החמישי מבין 8 קבוצות בניו יורק אחרי 6 עונות ברציפות של הפסדים היא מרשימה".

האיילנדרס – שעוברים בשנה הבאה לברקליס סנטר, זכו לאהדה רק על ידי 0.7% ממשתמשי פייסבוק בעיר.

הניקס אמנם הכי אהודים בניו יורק, אך הם לא מתקרבים לרמת ההערצה שלה זכו הבולס בשיקגו. DNAinfo שיקגו מיפתה את הקבוצות הפופולאריות ביותר בעיר, ומצאה שהבולס אהובים על 28% ממשתמשי פייסבוק בעיר.

באופן כללי, ספורט הוא יותר פופולארי בשיקגו, ו-39% מתושבי העיר אוהבים לפחות קבוצה אחת לעומת 24% מהניו יורקים. 
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות