אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כונס הווילה של מוטי זיסר פרסם מודעה חדשה ומציע אותה למכירה צילום: ענר גרין

כונס הווילה של מוטי זיסר פרסם מודעה חדשה ומציע אותה למכירה

לפני כשבועיים הודיע השופט איתן אורנשטיין כי הוא אינו מקבל את המלצת כונס הנכסים מטעם בנק לאומי לאשר את מכירת הווילה של זיסר בפ"ת תמורת 28 מיליון שקל והורה על פתיחת מכרז חדש

04.11.2014, 13:14 | זוהר שחר לוי

שבועיים לאחר ששופט הפירוקים בבית המשפט המחוזי בת"א, איתן אורנשטיין הורה על פתיחת מכרז חדש, פרסם היום (ג') כונס הנכסים על הווילה של מוטי זיסר מודעה חדשה ומציע אותה למכירה: "הנכס כולל, בין היתר, בריכת שחיה, מדשאה, בריכת נוי ומגרש כדורסל".

קראו עוד בכלכליסט

בסוף החודש שעבר הודיע השופט אורנשטיין כי הוא אינו מקבל את המלצת כונס הנכסים מטעם בנק לאומי, עו"ד יניב אזרן, לאשר את מכירת הווילה של זיסר בפתח תקווה תמורת 28 מיליון שקל.

החלטת בית המשפט נבעה מכך שישנו פער של 40% בין הערכת שווי הנכס לפי השמאי שעמדה על כ-40 מיליון שקל לבין התמורה שהוצעה במסגרת המכירה.

בהודעה שהתפרסמה היום (ג') מזמין הכונס אזרן "להציע הצעות לרכישת בית מגורים מפואר ברחוב יד הבנים, 49, בשכונת בת גנים בפתח תקווה". לפי הכונס, מדובר ברכישת זכויות בקרקע בשטח של 4,899 מ"ר עליהם בנוי בית מגורים בשטח ברוטו של 2,585 מ"ר ועוד 184 מ"ר של מרפסות ופרגולות.

המודעה היום בעיתון "ידיעות אחרונות" המודעה היום בעיתון "ידיעות אחרונות" המודעה היום בעיתון "ידיעות אחרונות"

הנכס, כך לפי המודעה, כולל, בין היתר, בית מגורים, בריכת שחיה, משדאה, בריכת נוי, מגרש כדורסל, מבנה חד קומתי המשמש כחדר כושר, מלתחות, חדר סאונה, מקווה ומתקני עזר שונים.

ההצעות לרכישת הנכס יתקבלו אצל הכונס עד ל-28 בדצמבר ולאחריהן תתקיים התמחרות נוספת כשהמכירה תהיה כפופה לאישור בית המשפט המחוזי בתל אביב.

עו"ד אזרן, ניהל לאחרונה הליך התמחרות על הווילה המפוארת של זיסר וזאת לצורך מכירתה. לצורך כך פרסם הכונס את פרטי הווילה במודעות בעיתונים אולם לדבריו, ההצעות שהגיעו אליו היו נמוכות ומעטות. לאחר הליך התמחרות מצא את עצמו הכונס מטעם לאומי עם הצעה מובילה בגובה 28 מיליון שקל שהגיעה ממקורביו של זיסר עצמו, מוטי גנץ ושאול זילברשטיין.

בדו"ח שהגיש הכונס לבית המשפט הוא ביקש לאשר את המכירה לאחר שכונס הנכסים מטעם בנק הפועלים, עו"ד גיורא ארדינסט, לא הביע התנגדות.

השופט איתן אורנשטיין , צילום: מוטי קמחי, ynet השופט איתן אורנשטיין | צילום: מוטי קמחי, ynet השופט איתן אורנשטיין , צילום: מוטי קמחי, ynet

הנכס בפתח תקווה, שהוערך תחילה בלמעלה מ-70 מיליון שקל כולל שטח עצום של 4,899 מ"ר ובו בנוי בית מגורים, בריכת שחייה, מגרש כדורסל, בית כנסת, חדר כושר, מקווה ועוד. הוא עומד במרכזו של הליך פירוק בו פתח בנק הפועלים נגד זיסר, על רקע חוב של כ-942 מיליון שקל, הליך אליו הצטרף בנק הלאומי לו עומד חוב המשכנתא על הווילה בגובה 16 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות