אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הותר לפרסום: ראש עיריית רמת גן, ישראל זינגר, חשוד בעבירות שוחד ומרמה צילום: אוראל כהן

הותר לפרסום: ראש עיריית רמת גן, ישראל זינגר, חשוד בעבירות שוחד ומרמה

זינגר, שנבחר לתפקיד באוקטובר 2013, נעצר הבוקר בביתו על ידי חוקרי היחידה הארצית לחקירת הונאה; על פי החשד ראש העיר הבטיח לגורמים שונים משרות בעירייה ואספקת עבודה בתמורה לקידום בחירתו לראשות העירייה

15.12.2014, 17:22 | תומר גנון

הותר לפרסום: ראש עיירת רמת גן, ישראל זינגר, חשוד בעבירות שוחד ומרמה. זינגר, שנבחר לתפקיד באוקטובר 2013, נעצר הבוקר בביתו על ידי חוקרי היחידה הארצית לחקירת הונאה (יאח"ה). שופט בית משפט השלום בראשל"צ, מנחם מזרחי, שחרר אותו למעצר בית של שבעה ימים תוך הפקדת ערבויות והרחקתו מהעירייה ל-15 יום.

קראו עוד בכלכליסט

בין החשודים קבלן, עו"ד, שני עובדי עירייה ופרסומאי. העו"ד הוא אריאל למפל, יועצו של זינגר שנעצר בחשד לעבירות של תיווך בשוחד. חשודים נוספים הם הקבלן יעקב סבן, ושני עובדי העירייה יוסי מזרחי, עובד אגף הפיקוח, ואלי צמח חסון, סגן מנהל אגף תברואה וכן הפרסומאי נמרוד ניר. כולם שוחררו למעצר בית.

המשטרה חושדת כי זינגר הבטיח לגורמים  אלה משרות בעירייה ואספקת עבודה לחברות מחוץ לעירייה בתמורה לסיוע בקידום בחירתו לראשות העירייה. 

ישראל זינגר, היום, צילום: אוראל כהן ישראל זינגר, היום | צילום: אוראל כהן ישראל זינגר, היום, צילום: אוראל כהן

בנוסף, החוקרים חושדים שזינגר הבטיח למנות גורמים המקורבים לעבריינים לתפקידים בעירייה, בתמורה לסיוע בבחירות. הבוקר, בתום חקירה סמויה, עיכבו חוקרי יאח"ה לחקירה כעשרים חשודים. כמו כן נערכו חיפושים בבניין העירייה, וכן בבתיהם ובמשרדיהם של החשודים.

עו"ד ינון סרטאל המייצג את ישראל זינגר, אמר במהלך דיון הארכת המעצר כי הוא מבקשת לצמצם את ימי הרחקתו של זינגר מהעירייה מחשש לפגיעה בעבודתה.

בא כוחו של עו"ד למפל טען כי "אין דבר וחצי דבר שמבסס את החשדות. הוא אינו עובד עירייה, הוא היה היועץ הפוליטי של ראש העיר. הוא עוזר במכון התקנים, בעבר היה יועץ של השרה לימור לבנת, איש נקי לחלוטין. אין שום סיבה להחזיק אותו במעצר, הוא עו"ד, אין לו שום רקע. כל העניין הזה הוא עניין פוליטי, רדיפה פוליטית. נאמר לו בחקירה 'לא ייתכן שליווית את ראש העיר והוא לא נתן לך תפקיד, אז ספר לנו עליו'. אין שום דבר במה שמחשידים אותו. אין ראיות של ממש".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
יש רמאות וניהול לא תקין קשים ביותר גם בין מוסד לימודי בית צבי לבין מפעלי בית עמנואל ותאטרון גשר!!
ניהול לא תקין רובץ בכל מקום בו יש וואקום. כבר כמה שנים טובות שבית הספר בית צבי מעביד(בשיתוף מפעלי בית עמנואל) בתנאי עבדות אמיתיים את השחקנים שנכנסו ללמוד לשם משחק. לא רק שהתלמידים(שחקנים) משלמים כסף על לימודיהם. האבל הנורא זה שמפסיקים להם את השיעורים במהלך היום כדי שיצוו ללכת לעבוד כסדרנים וקופאים ושומרים בהצגות שיש בתאטרון גשר. והאבל הכפול והמכופל הוא, שאפילו לא נותנים להם על זה כסף. הם עומדים שעות על גבי שעות מחוץ לאולם התאטרון ושומרים שאף עובר אורח לא יסתנן פנימה. הם עומדים מאחורי קופת הכרטיסים במקום ללכת ללמוד שיעורים עליהם הם שילמו!!! מוסד הלימוד בית צבי מנהל תרבות ארגונית פוגענית ופושעת כלפי תלמידיו!! אם זה ניהול לא תקין אז מה כן? אם זה לא הלנת שכר, אז מה כן? אם זה לא פגיעה בזכויות הסטודנט, אז מה כן? אם זה לא גזל של העירייה,אז מה כן? כלכליסט בבקשה תאשרו את הטוקבק הזועק לשמיים הזה. אל תמחקו את הטוקבק הזה!! זה אמיתי ועצוב!
מהו ניהול לא תקין?  |  16.12.14