אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אורביט דיווחה על שלושה חוזים חדשים ב-24.7 מיליון שקל

אורביט דיווחה על שלושה חוזים חדשים ב-24.7 מיליון שקל

ההזמנה המרכזית של החברה היא ממשרד הביטחון הישראלי, בהיקף של 18 מיליון שקל. ברבעון השלישי דיווחה החברה על צמיחה של 7.6%

30.12.2014, 11:52 | גיל קליאן

חברת מערכות התקשורת אורביט דיווחה היום (ג') על 3 חוזים חדשים - 2 הזמנות המשך והזמנה חדשה אחת - בסכום כולל של 24.7 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

ההזמנה המרכזית של החברה היא ממשרד הביטחון, בהיקף של 18 מיליון שקל. החברה לא פירטה מה המוצרים שמשרד הביטחון רכש ממנה, וכתבה כי "המערכות אשר תסופקנה למשרד הביטחון מהוות מרכיב מרכזי בפרויקט תשתית רחב היקף וארוך טווח אשר מנוהל על ידי משרד הביטחון וצה"ל יחדיו".

הזמנה נוספת היא בהיקף של 3.4 מיליון שקל, והיא הזמנת המשך למערכת תקשורת לוויינים עבור לקוח באירופה. החוזה השלישי הוא מול חברה ישראלית בתחום תצפיות החלל, בהיקף של 3.3 מיליון שקל, להחלפת מערכת חישה מטכנולוגיה אנלוגית לטכנולוגיה דיגיטלית.

אורביט עוסקת במספר תחומים של מערכות תקשורת: מערכות תקשורת לוויינים לפלטפורמות ניידות, מערכות עקיבה, תקשורת וטלמטריה בין פלטפורמות ניידות ונייחות ללוויינים, למטוסים, מזל"טים וטילים וכן מערכות לניהול תקשורת שמע וניטור בוידאו.

ברבעון השלישי דיווחה החברה על הכנסות של 13.3 מיליון דולר, צמיחה של 7.6% לעומת הרבעון המקביל. החברה שיפרה רווחיות באותה תקופה בגלל התייעלות ברכש, שינוי בתמהיל המערכות שנמכרו ועלייה במכירות. הרווח הנקי ברבעון השלישי עמד על 571 אלף דולר, עלייה של 3.8% לעומת התקופה המקבילה.

עופר גרינברגר מנכ"ל אורביט עופר גרינברגר מנכ"ל אורביט עופר גרינברגר מנכ"ל אורביט

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות