אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חשוד נוסף בפרשת דילול הדלק: נעצר אמרגן של זמר ידוע צילום: שאטרסטוק

חשוד נוסף בפרשת דילול הדלק: נעצר אמרגן של זמר ידוע

האמרגן חשוד בעבירות של הלבנת הון, זיוף בנסיבות מחמירות וקשירת קשר לביצוע פשע; במסגרת הפרשה נעצרו בשבוע שעבר 22 מעורבים

23.01.2015, 12:01 | עמרי מילמן
חשוד נוסף נעצר אמש (ה') במעורבות בפרשת המירמה בתחום הדלק: מדובר באמרגן של זמר ידוע ובעל עסק בתחום הצ'יינג' שחשוד בביצוע עבירות הלבנת הון, זיוף בנסיבות מחמירות וקשירת קשר לביצוע פשע. בית משפט השלום בפתח תקווה האריך את מעצרו עד יום שלישי.

על פי החשד בפרשה, שהתפרסמה בשבוע שעבר, דיללו מספר תחנות דלק את הסולר שברשותן שבשימוש בעיקר במשאיות. מדובר בתחנות דלק של חברות בינוניות וקטנות שפועלות בעיקר באיזור המרכז, ירושלים ובית שמש. על פי החשד רכשו בעלי חברה בתחום הדלק חשבוניות לעסקאות שכלל לא בוצעו ואף הנפיקו ללקוחות שרכשו מהם דלק חשבוניות מנופחות באופן שיצר מצג שווא כלפי רשויות המס. פרט לחשבוניות הפיקטיביות עלה החשד כי אותם מעורבים העלימו הכנסות. על פי ההערכות היקף הפרשה עומד על מאות מיליוני שקלים, רק מקיזוז המע"מ שנעשה באופן לא חוקי. בעקבות השימוש בחשבוניות פיקטיביות נגרעו מהכנסות המדינה עשרות מיליונים שקלים וככל הנראה, בתוספת מס ההכנסה שלא שילמו המעורבים בפרשה ההפסדים למדינה יכולים לחצות גם את ה-100 מיליון שקל.

 , צילום: shutterstock צילום: shutterstock  , צילום: shutterstock

בשבוע שעבר עוכבו ונעצרו 22 מעורבים בפרשה ונערכו חיפושים בבתיהם ובמשרדיהם. במסגרת החיפושים נתפסו מאות אלפי שקלים במטבעות ישראליים וזרים ובהמחאות, מחשבים, מסמכים, כלי רכב וחשבונות בנק לצרכי חילוט. זאת בתום חקירה סמויה משותפת ללהב 433, חקירות מכס ומע"מ תל אביב והמרכז וחקירות מס הכנסה מרכז ברשות המסים. בין החשודים גם בעלי החברה. בשלב זה מצויים שבעה מהחשודים במעצר מיום רביעי שעבר בו נערכו החיפושים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
כולם צריכים לחשוב הא העונשים במדינה מתאימים לפשע שבוצע?
שם עונש במדינה לא מתאים לעבירה שבוצעה. ולמה ? אולי בפרקליטות ממהרים לסגור עיסקאות אולי המשטרה ממהרת לסגור תיקים. איך חברי כנסת ושאר המקושרים שמעלו וגנבו משתחררים אחרי כמה שנים בודדות ? איך עברייני מין משתחררים אחרי שנה ??? אין פלא ששווה להיות מחבל במדינה . כן המחבל בכלא לומד משכיל ומתקן את השיניים ונהנה מהמנוחה ומשפחתו בנתיים מקבלים קצבה מהרשות עד שהוא ישתחחרר באיזו עיסקה או שחרור כצעד בונה אמון. מדינת בדיחה !!!
25.01.15