אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הגלקסי S6 ייחשף ב-1 במרץ

ברצלונה 2015

הגלקסי S6 ייחשף ב-1 במרץ

מכשיר הדגל הבא של סמסונג - שהוא קריטי עבורה יותר מקודמיו, בשל צניחה במכירות - יוצג יום לפני פתיחת תערוכת הסלולר השנתית בברצלונה. לפי הערכות, יהיה הטלפון בעל מסך שגולש לשוליים

03.02.2015, 12:18 | עומר כביר
מנסה לחזור לפסגה: סמסונג צפויה לחשוף ב-1 במרץ את סמארטפון הדגל החדש שלה, הגלקסי S6 - כך לפי הזמנה ששלחה הלילה לעיתונאים. השאלה הגדולה: האם המכשיר יצליח לעצור את הצניחה במכירות הסמארטפונים ממנה סבלה החברה בשנה האחרונה?

קראו עוד בכלכליסט

האירוע, Samsung Galaxy Unpacked 2015, ייערך בברצלונה, יום לפני פתיחת תערוכת המובייל הגדולה בעיר, MWC. בהזמנה ששלחה סמסונג אין פרטים רבים על הצפוי בו ואלו מסתכמים רק בשורת הטיזר "מה הלאה" (What's next), ובאיור שיכול להתפרש כתצלום פרופיל של סמארטפון בעל מסך מעוקל.

ההזמנה שהפיצה סמסונג ההזמנה שהפיצה סמסונג ההזמנה שהפיצה סמסונג

אף שאין ודאות שסמסונג תחשוף באירוע את סמארטפון הדגל החדש שלה, הסבירה לכך גבוהה במיוחד שכן החברה הציגה את הגלקסי S5 באירוע דומה שערכה ב-MWC בשנה שעברה. בשלב זה לא ידוע דבר על המכשיר והצפוי בו, אך לאור האיור שמצוי בהזמנה מעריכים פרשנים רבים שהוא יכלול מסך מעוקל או כזה שגולש לשוליים – לראשונה בסמארטפון דגל מתוצרת סמסונג.

גלקסי S5 גלקסי S5 גלקסי S5

לגלקסי S6 יש משימה לא קלה: להחזיר לסמסונג את נתוני המכירות המצוינים שסיפקו לה ה-S4 וה-S3. הגלקסי S5 התקבל באכזבה לא מבוטלת בקרב סוקרים ולא הצליח להזניק את מכירות הסמארטפונים של החברה. למעשה, מאז השקתו היקף מכירות הסמארטפונים של סמסונג דווקא נמצא בירידה. זאת, בשעה שאפל שוברת שיאי מכירות עם דגמי האייפון החדשים, שסייעו לה לרשום את הרבעון הטוב בהיסטוריה.

האם הגלקסי S6 והמסך המעוקל שלו הוא מה שסמסונג צריכה כדי לחזור לפסגה, או שמא הצרכנים יראו בכך כלא יותר מגימיק ויעדיפו לשוב ולקנות את האייפון של אפל או מכשירים זולים יותר של יצרניות סיניות שונות? “כלכליסט" יהיה בברצלונה וידווח בזמן אמת מהאירוע הצפוי של סמסונג.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה