אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האמריקאים ממשיכים לקנות נשק: דוחות מצויינים לסמית' אנד ווסון צילום: איי אף פי

האמריקאים ממשיכים לקנות נשק: דוחות מצויינים לסמית' אנד ווסון

יצרנית הנשק האישי רשמה ברבעון הפיסקאלי השלישי הכנסות של 131 מיליון דולר ורווח של 20 סנט למניה - התחזית בשוק עמדה על הכנסות של 125 מיליון דולר ורווח של 12 סנט למניה בלבד

04.03.2015, 09:15 | מיקי גרינפלד

מכירות הנשק בארה"ב לא הולכות לשום מקום. כך נראה לפחות מדוחות סמית' אנד ווסון (Smith & Wesson, סימול מניה SWHC), שסיימה את הרבעון הפיסקאלי השלישי (שהסתיים ב-31 בינואר) עם תוצאות שהתעלו על ציפיות השוק בשורה העליונה ובשורה התחתונה.

קראו עוד בכלכליסט

יצרנית הנשק האישי סיימה את הרבעון הפיסקאלי השלישי עם רווח של 8.2 מיליון דולר, או 15 סנט למניה. הרווח המתואם עמד על 20 סנט למניה. ההכנסות החברה בתקופה המדווחת הסתכמו ב-130.6 מיליון דולר. האנליסטים בשוק צפוי לחברה רווח מתואם של 12 סנט למניה והכנסות של 124.7 מיליון דולר.

ההכנסות בחטיבת האקדחים והרובים, ליבת הפעילות של החברה, הסתכמו ב-124.5 מיליון דולר, ירידה של 14.7% בהשוואה לרבעון המקביל, שמקורה על פי החברה במלאי גדול בשוק המשני שסיפק ביקוש גוב מצד לקוחות. 

בסמית' אנד ווסון צופים לרבעון הפיסקאלי הרביעי רווח מתואם של 26-24 למניה והכנסות של 166-162 מיליון דולר - וגם כאן מדובר במספרים טובים, כשתחזית האנליסטים עמדה עד כה על רווח מתואם של 24 סנט למניה והכנסות של 161.8 מיליון דולר.

נשיא ומנכ"ל סמית' אנד ווסון, ג'יימס דבני (James Debney),  אמר לאחר פרסום הדוחות כי תוצאות משקפות את הצלחת החברה, בתוך שוק צומח כללי של נשקים אישיים, "תוך המשך המימוש בפועל של אסטרטגיית החברה לטווח ארוך". 

 

"המכירות בחטיבת הנשק האישי טיפסו מעל הציפיות המעודכנות שלנו, ומשקפות מצב הזמנות יציב, מול המפיצים שלנו ומול הקמעונאיות המרכזיות, לקראת פתיחת כנס תעשיית הנשק השנתי. המוצרים שלנו ממשיכים להיות פופולאריים ועל פי הנתונים שיש בידינו, אנו ממשיכים להוביל את השוק בקטגוריית האקדחים ובקטגוריית הרובים הספורטיביים", אמר עוד דבני.

סמית סמית' אנד ווסון | צילום: איי אף פי סמית

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות