אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל מכון התקנים דני גולדשטיין ימונה לניהול דואר ישראל צילום: עמית מגל

מנכ"ל מכון התקנים דני גולדשטיין ימונה לניהול דואר ישראל

ועדת האיתור ממליצה למנות את גולדשטיין שיכהן בעבר גם כמנכ"ל חברת תדיראן מוצרי צריכה, במקום חיים אלמוזנינו שפורש. דירקטוריון הדואר צפוי לאשר את המינוי

16.03.2015, 17:50 | אופיר דור

ועדת האיתור של דירקטוריון דואר ישראל ממליצה למנות את מנכ"ל מכון התקנים דני גולדשטיין לתפקיד מנכ"ל הדואר. לאחר שמינויו יאושר בדירקטוריון, גולדשטיין יחליף באופן רשמי את חיים אלמוזנינו, שפורש מניהול הדואר לאחר ארבע שנים.

קראו עוד בכלכליסט

גולדשטיין (62), מהנדס תעשיה וניהול במקצועו, מכהן כמנכ"ל מכון התקנים מאז 2010. לפני כן הוא שימש כמנכ"ל חברת תדיראן מוצרי צריכה וכחבר מועצת המנהלים בחברה ועוד קודם לכן כמנכ"ל חברת הייעוץ אשד מהנדסים.

דני גולדשטיין מנכ"ל מכון התקנים, צילום: עמית מגל דני גולדשטיין מנכ"ל מכון התקנים | צילום: עמית מגל דני גולדשטיין מנכ"ל מכון התקנים, צילום: עמית מגל

גולדשטיין יצטרך קודם כל ליישם את תוכנית ההבראה בדואר שכוללת פיטורים של כ-1,200 עובדים. התוכנית עדיין לא סוכמה סופית כאשר השלב האחרון שנותר הוא חתימה על הסכם המימון שלה בין הדואר למשרד האוצר. כמו כן יצטרך גולדשטיין להתמודד עם השירות ההולך ומדרדר שמעניקה חברת דואר ישראל ללקוחותיה. דואר ישראל צריכה להמציא את עצמה מחדש כארגון ולמצוא מקורות צמיחה חלופיים שיפצו על אובדן ההכנסות משירותי דואר.

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
כניסתו של מנכ"ל דני גולדשטיין לדואר ישראל.
כעובדת דואר, נראה לי שהביקורת השלילית מוגזמת ויצאה מפרופורציות, אנו עוברים רפורמה שהיא לא קלה לאזרחים ולצוות העובדים , כל שינוי כגוף וכפרט עובר טלטלה וחוסר וודאות אני בציפייה, ידיעה ואמונה שנעבור את המהמורות שעומדות בדרכנו ומברכת את המכ"ל הנכנס להצלחה בדרכך המאתגרת .צוות העובדים כולו משווע למנהיג ללכת איתו, ההצלחה שלך דני היא ההצלחה והגאווה של כולנו.
28.03.15
לכל התגובות