אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כיף אצל נועם לניר: אופציות בשווי 2.6 מיליון שקל למנכ"לית בבילון צילום: יוסי צבקר

כיף אצל נועם לניר: אופציות בשווי 2.6 מיליון שקל למנכ"לית בבילון

בנוסף תקבל שנית פאר צפוני תוספת של 10,000 שקל לשכר החודשי - כך שעלות שכרה ב-2015 צפויה לעמוד על 3 מיליון שקל

23.03.2015, 17:50 | גיל קליאן

כיף לעבוד אצל נועם לניר. כך עולה לפחות מתנאי העסקתה המשודרגים של שנית פאר צפוני, מנכ"לית בבילון, שתקבל מהחברה אופציות בשווי כולל של 2.6 מיליון שקל - והעלאה של 10,000 שקל בחודש לשכר החודשי (שיעמוד מעתה על 65 אלף שקל ברוטו). כך עולה מדו"ח זימון האסיפה הכללית שפירסמה היום (ב') החברה.

קראו עוד בכלכליסט

האופציות של פאר צפוני יקנו לה במקרה של מימוש מלא 3.4% ממניות החברה, כאשר מחיר המימוש של האופציות נקבע על פי מחיר השוק של המניה סמוך למועד ההענקה - 2.13 שקלים לכל אופציה. מניית בבילון סגרה היום את המסחר בתל אביב במחיר של 2.1 שקלים - כך שלפאר צפוני יהיה אתגר של העלאת שווי החברה ב-3 אגורות למניה לפחות על מנת שהאופציות שלה ייכנסו לכסף.

האופציות של פאר צפוני יהיו חשומות למימוש לתקופה של 3 שנים, וייפקעו לאחר 10 שנים. במקרה של שינוי בשליטה בחברה תוכל פאר צפוני לממש את האופציות שלה מיידית.

בדירקטוריון נימקו את השיפור בתנאי השכר של פאר צפוני, ואת מענק האופציות הענק במילים: "מיום כניסתה לתפקיד ליוותה המנכ"לית את החברה בתקופה מאתגרת ורוויות שינויים בתעשיית החיפוש וההפצה בה פועלת החברה. בעקבות שינויים אלו הובילה מנכ"לית החברה תהליכי התייעלות, רה-אורגנזיציה והתאמה של מבנה החברה ומצבת העובדים של החברה לאופי הפעילות הנוכחי בחברה".

כאשר הדירקטוריון כותב "תקופה מאתגרת" הוא מתכוון כנראה למכירת פעילות סרגלי הכלים והתרגום של החברה לאחר שזו לא צלחה - תקופה שכללה גם פשיטה של חוקרי רשות ניירות ערך על משרדי החברה, בחשד לבעיות בדיווחים שלה למשקיעים. לאחר תקופה זו נותרה החברה ללא פעילות - עד שגיבשה אסטרטגיה חדשה של השקעות בסטארט אפים בתחום המדיה, וביצעה השקעה ראשונה בחברת "גיים אין 30". עם זאת, פרט להשקעה זאת - אין בבבילון פעילות עסקית.

בשנת 2014 עמדה עלות השכר של פאר צפוני על 2.1 מיליון שקל, וב-2015 צפויה עלות השכר של פאר צפוני, אם תעמוד ביעדים שנקבעו לה, לעמוד על כ-3 מיליון שקל.

שנית פאר צפוני, צילום: יוסי צבקר שנית פאר צפוני | צילום: יוסי צבקר שנית פאר צפוני, צילום: יוסי צבקר

תגיות