אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אקספון מורידה את המחיר לרצפה: 69 שקל לספק ותשתית בכל המהירויות צילום: אוראל כהן

אקספון מורידה את המחיר לרצפה: 69 שקל לספק ותשתית בכל המהירויות

החברה יוצאת במבצע אגרסיבי ראשון שמוריד ב-30 שקל לחודש את המחיר בענף; במקביל היא הפקידה היום את הערבויות הדרושות לקבלת רישיון סלולר

12.05.2015, 15:23 | אופיר דור

חברת אקספון 018, שבבעלות איש העסקים חזי בצלאל ובניהול איציק בן אליעזר, מגבירה את התחרות בשוק האינטרנט. אקספון מודיעה כי החל מהיום היא תמכור את כל החבילות של ספק ותשתית אינטרנט בכל המהירויות במחיר אחיד של 69 שקל. אקספון מתייחבת למחיר של 69 שקל למשך שנה. לאחר מכן יחזור התעריף למחיר המחירון של החברה שעומד על 99 שקל עבור 100 מגה.

קראו עוד בכלכליסט

018 ביחד עם 012 של פרטנר היו שני ספקי האינטרנט הראשונים להיכנס לרפורמה במסגרתה מחכירה בזק את התשתית שלה לחברות המתחרות. הרפורמה יצאה לדרך בפברואר ומאז מציעות החברות חבילה משולבת של ספק ותשתית תחת חשבונית אחת ועל ידי גורם אחד, ללא ההפרדה המלאכותית בין חברת תשתית לספק אינטרנט.

עד היום גבו רוב החברות מחיר של כ-100 שקל עבור החבילה המהירה ביותר, 100 מגה, אך כעת אקספון מחליטה להגביר אגרסיביות. ביום ראשון מתחיל השלב השני של הרפורמה במסגרתו הממשק בין בזק לספקיות האינטרנט יהפוך אוטומטי וכך המעבר לחברות החדשות יהיה מהיר יותר.

בדרך להפוך לברת הסלולר השישית בארץ

במקביל, החברה מפקידה בימים אלה ערבות בנקאית בגובה 80 מיליון שקל ומשלמת 16.5 מיליון שקל עבור התדרים בהם זכתה במכרז בחודש ינואר ולצורך קבלת רישיון סלולר. אקספון 018 ובצלאל זכו ברצועת תדר אחת של 5 מגה-הרץ במכרז לאחר שהצליחו לדחוק את פלאפון מלקבל רצועה רביעית.

השלב הבא אותו צריכה להשלים אקספון 018 כדי להיכנס לשוק ולהפוך לחברת הסלולר השישית בישראל, הוא חתימה על הסכם לשיתוף רשתות עם אחת משלושת הקבוצות שהתגבשו בשוק: סלקום וגולן טלקום, HOT mobile ופרטנר ופלאפון. שיתוף הפעולה הטבעי עבור אקספון הוא כמובן עם פלאפון שמקימה כרגע רשת לבד. פלאפון זקוקה לרצועה בה זכתה אקספון כדי שתוכל להציע רשת דור רביעי בעלת קיבולת ויכולות מקסימליות. על מנת להיכנס לשותפות ברשת יצטרך בצלאל להתחייב על תשלומים של מעל מיליארד שקל לאורך עשר שנים.

בכך סוגר בצלאל מעגל לאחר שזכה במכרז התדרים ב-2011 ביחד עם מירס (כיום HOT mobile), אך התדרים בהם זכה הועברו בסופו של דבר לחברת גולן טלקום לאחר שבצלאל לא הצליח להפקיד את הערבויות הדרושות בסך 710 מיליון שקל.

חזי בצלאל. מבצע אגרסיבי, צילום: אוראל כהן חזי בצלאל. מבצע אגרסיבי | צילום: אוראל כהן חזי בצלאל. מבצע אגרסיבי, צילום: אוראל כהן

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

46 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

46.
מקרה שקרה לי איתם ממש השבוע
ביקשתי להתנתק ב9 לנובמבר שלחו לי אישור במייל, ובכל זאת קיבלתי חיוב על כל החודש, התקשרתי לפני יומיים והבטיחו שיחזרו אלי ויטופל, לא רק שלא חזרו גם קבלתי אישור בכתב נוסף שניתקו אותי רק ב8 לדצמבר בשיחה מול השירות אמרו שהם לא יכולים להבטיח שגם לא יחייבו בדצמבר ושוב הבטיחו לחזור .. פשוט חוצפה שלא תאומן!!
רן , רמת גן  |  08.12.15
44.
לעבור וכמה שיותר מהר!
בזק ינסו בכל מחיר למנוע מעבר למיתחרים, הם גם לא יהססו לשקר שאקספון מציעים בנדל 69₪ על חבילת 15 מגה בלבד. בזק מציעים בנדלים מוזלים רק ללקוחות חדשים, קיימים לא ישלמו פחות מ 120₪ - 130₪ לחבילת בנדל 100 מגה. וזה לא כולל אפילו "קו קל". רוב המגיבים פה מ"טעם בזק" כרגע דיברתי עם נציגה שנשמעה בדיוק כך. לא לפחד - לעבור לכל חברה שתוזיל!!! אבל כדאי לבדוק מה השרותים ש"תפסידו" כגון אפליקציית הגיבוי ועוד.
לא לפרסום  |  13.05.15
לכל התגובות