אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בכיר לשעבר במשטרה נחקר באזהרה במסגרת פרשת פישר צילום: שאטרסטוק

בכיר לשעבר במשטרה נחקר באזהרה במסגרת פרשת פישר

על יתר הפרטים ועל זהותו של הבכיר קיים צו איסור פרסום. ביום ד' יתקיים דיון ראשון באישום נגד פישר, מלכה ורות דוד

08.06.2015, 15:38 | זוהר שחר לוי
בכיר לשעבר במשטרה נחקר היום (ב') במח"ש במסגרת ההתפתחות בפרשת פישר. על יתר הפרטים, כמו גם זהותו של הבכיר, קיים בשלב זה צו איסור פרסום.

קראו עוד בכלכליסט

הבכיר לשעבר במשטרה הגיע למח"ש לחקירה תחת אזהרה והוא נחקר בשעה זו, זאת בעקבות המידע החדש שהגיע ושהוביל לזימונם של נחקרים חדשים.

מימין: רונאל פישר וערן מלכה, צילום: אורן פדידה, גיל יוחנן מימין: רונאל פישר וערן מלכה | צילום: אורן פדידה, גיל יוחנן מימין: רונאל פישר וערן מלכה, צילום: אורן פדידה, גיל יוחנן

בהמשך השבוע, ביום ד', יתקיים הדיון הראשון בכתב האישום שהוגש נגד עו"ד רונאל פישר, קצין המשטרה לשעבר ערן מלכה, פרקליטת מחוז תל אביב לשעבר רות דוד ומעורבים נוספים. במקביל יתקיים דיון בבקשה להאריך את מעצרם של פישר ושל מלכה עד לתום ההליכים נגדם.

בשבוע שעבר הוציא בית משפט השלום בירושלים צו איסור פרסום על פרטים חדשים בפרשת פישר שנחשפו במסגרת התפתחות משמעותית וחדשה בפרשה.

הצו שהוצא על ידי בית המשפט, לבקשת מח"ש, אוסר לפרסם כל פרט מההתפתחות האחרונה בפרשה בנימוק כי פרסום הפרטים יפגע בחקירה. המידע החדש צפוי להוביל לחקירתם של מעורבים נוספים ובקרוב צפויים במח"ש לבקש את הסרתו של הצו או את צמצומו.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות