אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרטנר משלבת לראשונה בין סלולר לאינטרנט ביתי צילום: shutterstock

פרטנר משלבת לראשונה בין סלולר לאינטרנט ביתי

החברה מציעה סלולר ללא הגבלה עם ספק ותשתית אינטרנט ביתי עד 100 מגה במחיר של 159 שקל. המחיר עולה ל-179 שקל לאחר 18 חודשים

05.07.2015, 11:37 | אופיר דור
קבוצת פרטנר משלבת לראשונה בישראל בין שירותי סלולר לאינטרנט ביתי. הקבוצה הודיעה היום (א') על השקת חבילה חדשה בשם Orange in & out שתכלול תוכנית שיחות והודעות ללא הגבלה בסלולר עם 8 גיגה גלישה סלולרית, ספק אינטרנט ותשתית ביתית במהירות עד 100 מגה ושירות גיבוי לסלולר ולמחשב בנפח עד 200 גיגה. המחיר של החבילה המשולבת הוא 159 שקל לחודש. לאחר 18 חודשים מחיר החבילה עולה ל-179 שקל.

קראו עוד בכלכליסט

בפרטנר מציינים כי המעבר לחבילה החדשה ללקוחות קיימים יהיה ללא תשלום. לקוחות שאין בידיהם נתב מתאים יצטרכו לשלם שכירות חודשית של 10 שקלים עבור נתב.

מפרטנר נמסר כי "כחלק מבדיקות וסקרים שאנו עורכים כל העת במטרה להעצים את חווית השירות שערכנו עלה, כי מרבית הצרכנים מעוניינים בגלישה מהירה, בבית ומחוצה לו. כמו כן, הלקוחות הביעו רצון בריכוז שירותי התקשורת - סלולר, אינטרנט ותשתית במקום אחד, ללא צורך בהתנהלות מול מספר גורמים".

איציק בנבנישתי, מנכ"ל פרטנר הנכנס, צילום: אוראל כהן איציק בנבנישתי, מנכ"ל פרטנר הנכנס | צילום: אוראל כהן איציק בנבנישתי, מנכ"ל פרטנר הנכנס, צילום: אוראל כהן

בעולם עדיין לא הגיעו למסקנות חד משמעיות לגבי ההצלחה בשילוב בין תקשורת סלולרית לבין תקשורת ביתית (אינטרנט), ולכן מעניין לראות כיצד תצליח החבילה החדשה של פרטנר. סלקום יצאה עם השקת הטלוויזיה שלה בתוכנית ששילבה שלושה קווים סלולרים ואת הטלוויזיה ב-199 שקל. אולם כיום היא מתמקדת יותר בשיווק חבילת הטריפל שכוללת טלוויזיה, אינטרנט וטלפון קווי.

המחיר של חבילת גלישה במהירות 100 מגה בפרטנר (ספק ותשתית) הוא 100 שקל לחודש בשנה הראשונה. כך שהתוספת עבור הסלולר והגיבוי במסגרת התוכנית החדשה היא 59 שקל. פרטנר היתה החברה עם מאזן הניודים השלילי ביותר ברבעון השני בו איבדה 36 אלף מנויים נטו (לקוחות מצטרפים פחות לקוחות נוטשים), ותנסה להתמודד עם הנטישה באמצעות התוכנית החדשה.

פרטנר הודיעה בשבוע שעבר על הכפלת רוחב הפס שהיא מקצה לרשת הדור הרביעי, מ-5 מגה-הרץ ל-10 מגה הרץ, מה שאמור לאפשר מהירות גלישה בסלולר של עד 75 מגה-ביט הורדה ו-25 מגה העלאה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
ל-14 -יש לך קשיי הבנת הנקרא...בכל פוסט כאן ...מעניין ...))
עלאאק לקוח אורנג' .... 3 מנויי סלולר ללא הגבלה אינטרנט ביתי 100 קו טלפון בלי הגבלה כל זה בפחות מ 300 ש"ח כולל מע"מ אם אני עובר לזה אני משלם יותר, למה זה טוב? פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אתה לא משלם גם היום יותר מ- 2010 שח לכל החבילה שציינתה !! תקרא את הכתבה ותבין שאתה כעת על אותה חבילה תשלם פחות !
לקוח גולן לשעבר  |  06.07.15
13.
ל-9-10-ספק + תשתית +ספק ב- 018 או בגולן ??? הציבור לא פראייר להתנייד לשרלטנים !
ולעניין המחירים ...... גולן טלקום ואקספון מקבלים תשתיות סלולר במתנה בישראל .... לאקספון עדיין אין בכלל רשיון מפםעיל סלולר וכבר סוחר בתדרים כדי לקבל תשתיות פלאפון בחינם ... וגולן ??? מפר תנאי רשיון מפעיל סלולר מתקיים כחברה וירטואלית בתחפושת חברת סלולר ומקבל חסינות ממשרד התקשורת .? רק בישראל כל שרלטן יכול לשווק חבילת סלולר ותשתיות על גב עושק תשתיות כוולם !!! חברת פרטנר חברת סלולר בישראל - וללא תשתיות 3 חברות הסלור בישראל ותשתיות בזק במסגרת הרפורמה - גולן ואקספון יכולים לשווק טריפל ביוב ....חחחחחחחחחחחחחחח
חד ולעניין  |  05.07.15
לכל התגובות