אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Passport Photo ID Studio: תמונות לדרכון ישר מהסמארטפון

Passport Photo ID Studio: תמונות לדרכון ישר מהסמארטפון

ישנן אפליקציות צילום ועריכת תמונות למכביר, אך Passport Photo ID Studio מתמקדת בלספק לכם תמונות בגודל התקני לתעודות רשמיות של רשויות ביותר מ-100 מדינות

18.07.2015, 08:50 | רפאל קאהאן

בוא הקיץ הוא כנראה לא הזמן החביב על פקידי משרד הפנים: זה הזמן בו הם מקבלים נחיל של אזרחים ש"שכחו" שהם טסים מחר לארה"ב וששמו פתאום לב שהדרכון, אפעס, לא בתוקף. כמובן שאותה אופרה יכולה להתקיים גם בקונסוליות ברחבי המדינה כאשר אותו אזרח גם מבקש להוציא ויזה. עם זאת, אחת הסוגיות המעצבנות הוא עניין תמונות הדרכון שנדרשות להנפקת תעודות מסע כאלה ואחרות.

קראו עוד בכלכליסט

לא מעט אזרחים חושבים שמספיק להגיע עם תמונה שהביאו מהבית, אך תמונה כזו תיזרק ישר לפח על ידי הפקידים הנמרצים. לא יהיה מנוס מלסור לחנות הצילום השכונתית, שמאז מהפכת הצילום הדיגיטלי נראית כמו מערת הנטיפים.

Passport Photo ID Studio Passport Photo ID Studio Passport Photo ID Studio

בעל החנות ישמח לצלם את תמונתכם בעבור 35 עד 50 שקל, תלוי במצב רוחו ובתחרות מסביב. הוא יעשה זאת במצלמה דיגיטלית מצ'וקמקת, מאותו דגם שכנראה זרקתם לפח לפני שנתיים לאחר ששידרגתם לסמארטפון סביר. כדי להימנע מהטרטור הזה נולדה Passport Photo ID Studio, שמאפשרת לכם לנצל את מצלמת הסלפי על מנת להכין לעצמכם את תמונת הזיהוי.

חסל סדר חנויוית צילום חסל סדר חנויוית צילום חסל סדר חנויוית צילום

האפליקציה תלווה אתכם צעד אחר צעד כדי שהתוצאה תתאים לכל גחמותיהם של אנשי הממשל. כל מה שנדרש מכם הוא לעמוד כשגבכם מול רקע לבן. לאחר מכן, תוכלו לשלוח את הצילום לכל משרד ממשלתי כזה או אחר - כמובן שבישראל עדיין תידרשו לסור עם תמונה מודפסת על נייר צילום, אך ברוב העולם כל מה תצטרכו הוא חשבון מייל .

האפליקציה תומכת בהדפסה דרך גוגל קלאוד, והתוצאה די מרשימה. אם כי בינינו לא מדובר בפיתוח שדורש משאבים של מיקרוסופט או גוגל. מה שנחמד בה זה שהיא חינמית לחלוטין. מצד שני היא מציגה לא מעט פרסומות, אבל גם המפתח צריך להרוויח משהו. היא ניתנת לשימוש בכ-100 מדינות וניתנת להורדה ישירות מגוגל פליי. טיסה נעימה.

תגיות