אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שונאים לעמוד בתור? לגוגל יש פיתרון מבריק צילום: אי פי אי

שונאים לעמוד בתור? לגוגל יש פיתרון מבריק

מתי הכי כדאי להגיע למסעדה, לחנות או לחדר הכושר? כלי חדש של ענקית הטכנולוגיה יאפשר למשתמשים לגלות מהן שעות העומס בכל עסק, כדי שתוכלו להימנע מתורים מיותרים

29.07.2015, 11:38 | נמרוד צוק
גוגל רוצה לעזור לכם לעקוף את התור: פיצ'ר חדש שנוסף לדפי בתי העסק בגרסת המובייל של מנוע החיפוש מציג את מידת עומס הלקוחות במקום. המידע מוצג בחתך של ימי ושעות השבוע, כדי לסייע למשתמשים להחליט מתי הזמן הכי טוב להגיע אליו.

קראו עוד בכלכליסט

הפיצ'ר החדש מציע בשלב זה מידע לגבי בתי עסק כגון מסעדות, בתי קפה, ברים וחנויות בארה"ב ומספר מדינות נוספות (הוא זמין למשתמשים בארץ אך לא מציג את המידע כאשר מחפשים בתי עסק בישראל). המידע מוצג כגרף עמודות המציג את העומס היחסי בכל שעה ביום מסוים בשבוע, כאשר ניתן להחליף בין הימים בהחלקה על המסך. החברה אינה מציינת מספר מבקרים מדויק אלא מציגה חיווי גרפי ביחס לשעה העמוסה ביותר ביום העמוס ביותר.

לא רוצים לעמוד בתור ארוך? בידקו מתי השעות החלשות , צילום: מיכאל קרמר לא רוצים לעמוד בתור ארוך? בידקו מתי השעות החלשות | צילום: מיכאל קרמר לא רוצים לעמוד בתור ארוך? בידקו מתי השעות החלשות , צילום: מיכאל קרמר

"האם מצאת את עצמך אי פעם מנסה להמנע מתורים ארוכים או תוהה מהו הזמן הטוב ביותר לצאת לקניות במכולת, לקנות קפה או לקפוץ לחדר הכושר? עכשיו תוכל לעשות זאת. נסה לחפש את בית הקפה "בלו בוטל" בוויליאמסברג ופתח את הדף כדי לראות עד כמה גדול העומס שם", כתבה החברה בפוסט קצר בו הציגה את השירות החדש.

את המידע משיגה גוגל באמצעות עיבוד המידע על המיקום הגאוגרפי של המשתמשים שנשלח לשרתיה מגרסאות המובייל של שירות גוגל מפות, על ידי משתמשים שבוחרים להשאיר אופציה זו מופעלת. הערכת העומס בכניסה לבתי העסק מתבצעת באופן דומה להערכת עומס תנועת המכוניות בכבישים באפליקציית המפות, על ידי השוואה בין מהירות התנועה של משתמשים שונים, אבל החברה סירבה לפרט מעבר לכך על אופן הפעולה שלה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות