אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפליקציית הרשת של ווטסאפ תומכת סוף סוף גם באייפון

אפליקציית הרשת של ווטסאפ תומכת סוף סוף גם באייפון

האפליקציה המקוונת הושקה במקור בינואר האחרון אבל עד כה לא הייתה זמינה למכשיר הסלולר הפופולרי בעולם בגלל מגבלות טכניות. היא מאפשרת למשתמשים לקבל ולשלוח הודעות גם דרך המחשב האישי, על ידי התמשקות עם הטלפון

20.08.2015, 11:39 | עומר כביר
אפליקציית הווב של ווטסאפ, שמאפשרת למשתמשים להתמשק לשירות ההודעות המיידיות גם מהמחשב האישי, זמינה מעכשיו גם לבעלי אייפון.

קראו עוד בכלכליסט

בינואר האחרון השיקה אפליקציית המסרים המידיים הפופולרית יישום רשת, שאפשר למשתמשים לנהל שיחות גם דרך הדפדפן ולא רק דרך אפליקציית המובייל. בעוד שאפליקציית הרשת רצה על המחשב האישי, היא דורשת התמשקות עם הטלפון החכם. ואולם, עד כה אפליקציית הרשת יכלה להתמשק אך ורק עם מכשירי אנדרואיד, ווינדוס פון ובלבקרי. iOS, מערכת ההפעלה השנייה הכי פופולרית למובייל, לא נתמכה בשל "מגבלות טכניות של מערכת ההפעלה" לדברי החברה.

יאן קום, מנכ"ל ומייסד ווטסאפ, צילום: אי פי איי יאן קום, מנכ"ל ומייסד ווטסאפ | צילום: אי פי איי יאן קום, מנכ"ל ומייסד ווטסאפ, צילום: אי פי איי

אתמול, מבלי שהוציאה הודעה רשמית בנושא, עדכנה ווטסאפ את עמוד אפליקציית הרשת שלה והוסיפה תמיכה גם ב-iOS. כדי להשתמש באפליקציית הרשת יש להתקין את הגרסה העדכנית ביותר של ווטסאפ. שימו לב כי התכונה החדשה אינה זמינה עדיין לכל המשתמשים, ונפרסת בהדרגה.

כדי להשתמש בשירות המקוון, גילשו לאתר של אפליקציית הרשת, ואז היכנסו לתפריט ההגדרות של האפליקציה באייפון. אם התכונה החדשה זמינה בעבורכם, תופיע שם האפשרות WhatsApp Web. במקרה זה, בחרו באפשרות זו ואז ב-Scan QR Code וסרקו את הקוד שמופיע על מסך המחשב כדי להתחבר לשירות. אם האפשרות אינה שם, התאזרו בסבלנות – היא בוודאי תופיע בימים הקרובים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות