אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אוהדי לידס יונייטד בדרך לרכישת הקבוצה? צילום: גטי אימג'ס

אוהדי לידס יונייטד בדרך לרכישת הקבוצה?

קבוצת האוהדים הכריזה כי הגיעה ל"הסכם עקרונות" עם יו"ר הקבוצה מאסימו סלינו למכירת אחזקותיו במועדון

01.11.2015, 13:20 | שירות כלכליסט

קבוצת האוהדים של לידס יונייטד הכריזה כי הגיעה ל"הסכם עקרונות" עם יו"ר הקבוצה מאסימו צ'לינולמכירת האחזקה שלו במועדון. 

קראו עוד בכלכליסט

לידס יונייטד. שישה מנג לידס יונייטד. שישה מנג'רים בתוך פחות משנתיים | צילום: גטי אימג'ס לידס יונייטד. שישה מנג

בהצהרה שפורסמה ביום שישי, הודיעה קבוצת האוהדים שהוקמה באפריל בניסיון לרכוש אחזקת מיעוט בקבוצה, כי הבעלים האיטלקי מוכן לעזוב אם יקבל הצעה מספקת. "קבוצת אוהדי לידס יונייטד הגיעה היום להסכם עקרונות עם מאסימו סלינו לרכוש אחזקת רוב בקבוצה", נכתב בהצהרה.

צ'לינו, שמערער כעת על השעייתו לאחר שהורשע בהעלמת מס בשנה שעברה, נפגש עם נציגי האוהדים ביום שישי ומאוחר יותר אישר בפני ה-BBC כי הסכים עקרונית להסכם.

"100% שאמכור לאוהדים, אם הם רוצים לקנות ולטפל במועדון. האוהדים הם הנכס היחיד של המועדון", אמר. "אני עצוב ומובך. החלום שלי היה לעשות ככל יכולתי, אך לא השגתי דבר והמשפחה שלי אפילו לא איתי. אני מנסה להגן על המועדון ובו זמנית אני חושף את עצמי. התוצאה היא שהאוהדים אומרים לי שהגיע זמן ללכת".

צ'לינו, שהחליף שישה מנג'רים בתוך פחות משנתיים בלידס, אמר מוקדם יותר כי הוא מעוניין להישאר עשר שנים, אך הודה שהוא מאבד את "האומץ" ושינה בניסיון לנהל את ה"מועדון הסיוטי הזה".

"זה לא טוב לפטר מאמן", אמר בראיון מיום שישי עם העיתון הטיימס. "זה בהחלט לא טוב, הדבר הגרוע ביותר. אתם חושבים שאני מרוצה מזה? החלום שלי הוא שיהיה לי מאמן לעשר שנים. זה יכול לקרות בלידס".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות