אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קשרי תעופה מציגה: עלייה של 34% בהכנסות ברבעון השלישי

קשרי תעופה מציגה: עלייה של 34% בהכנסות ברבעון השלישי

חברת התיירות שבבעלותו של רמי שביט, מדווחת על עלייה בהכנסות ל- 88 מיליון דולר, לעומת 65.7 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד; יורם מוטעי, מנכ"ל החברה: "העלייה היא תוצאה של כניסה ליעדים חדשים והגדלת מספר הטיסות בתקופת הקיץ וחגי תשרי"

22.11.2015, 15:40 | אמיר רוזנבאום

קשרי תעופה, חברת התיירות שבשליטת קבוצת המשביר 365, פרסמה היום (א') את תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי של שנת 2015. הכנסות החברה עלו ב-34% ל-88 מיליון דולר והרווח הנקי טיפס ב-120% ל-4.6 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

העלייה נבעה בעיקר מהגדלת התחייבויותיה של החברה בכל הנוגע למושבים בטיסות בתקופת הקיץ וחגי תשרי, שהינן התקופות המשמעותיות מבחינה תיירותית. הפעילות העסקית המיוחסת לחגי תשרי באה לידי ביטוי השנה ברבעון השלישי והרביעי, לעומת שנה שעברה שבה הפעילות העסקית באה לידי ביטוי בעיקר ברבעון הרביעי. בהתחשב בעונתיות, ההכנסות ברבעון השלישי של השנה בדרך כלל גבוהות מאלו שבשאר הרבעונים. ברבעון השלישי של שנת 2014 היוו ההכנסות 43% מכלל בהכנסות של החברה בשנה זו.

תיירות, צילום: בלומברג תיירות | צילום: בלומברג תיירות, צילום: בלומברג

הרווח התפעולי של החברה ברבעון עלה בכ-84% לכ-6.5 מיליון דולר, לעומת כ-3.6 מיליון דולר ברבעון המקביל. העלייה התבטאה גם ברווחיות התפעולית שעלתה לכ-7.4%, לעומת כ-5.5% בתקופה המקבילה.

קבוצת קשרי תעופה עוסקת בארגון טיסות שכר יוצאות ונכנסות לישראל, בשיווק חבילות תיור ונופש ובמתן שירותי תיירות נלווים לתיירים היוצאים מישראל והנכנסים אליה.

יורם מוטעי, מנכ"ל הקבוצה : "העלייה היא תוצאה של אסטרטגיה אשר התבססה על כניסה ליעדים חדשים ופיתוח סגמנטים נוספים, לצד התאמה לביקושים בשוק. זאת באמצעות הקטנת ההתחייבויות בהזמנת טיסות בתקופת החורף והאביב והגדלת מספר הטיסות בתקופת הקיץ וחגי תשרי."

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות