אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צ'ק פתוח: תשובה מבקש החזר הוצאות בלתי מוגבל צילום: ראובן שוורץ

צ'ק פתוח: תשובה מבקש החזר הוצאות בלתי מוגבל

איש העסקים מבקש מוועדת התגמול ודירקטוריון דלק לאשר לו מנגנון הוצאות למימון משרדיו, נסיעותיו ושהייה בחו"ל

26.11.2015, 20:01 | אורן פרוינד

איש העסקים יצחק תשובה מבקש מבעלי המניות של דלק צ'ק פתוח להחזר הוצאות נסיעה וחניה לתקופה של שלוש שנים.

תשובה מבקש החזר הוצאות בלתי מוגבל עבור משרד וחניה, הוצאות בגין נסיעות לחו"ל, הוצאות שהייה בחו"ל והתניידות ואירוח בחו"ל. האסיפה הכללית של דלק תתכנס ב-6 בינואר בכדי לדון בבקשה של תשובה.

קראו עוד בכלכליסט

בהודעת החברה נכתב היום כי "מר תשובה בעל השליטה בחברה, המכהן כדירקטור בה, מעניק מעת לעת, בהתאם לדרישת הנהלת החברה, ייעוץ להנהלה ותורם מזמנו ניסיונו וכישוריו הרבים לקידום ענייניה ועסקיה של החברה, וחברות הבנות, בארץ ובחו"ל. תשובה לא קיבל ואינו מקבל כל שכר או תמורה בגין כהונתו כדירקטור ו/או בגין שירותיו לחברה כאמור לעיל, קרי, לא משולם לו שכר דירקטורים או כל שכר אחר. ועדת התגמול של החברה והדירקטוריון החליטו בכפוף לאישור האסיפה הכללית של החברה, לאשר מנגנון החזר הוצאות למר תשובה, לתקופה של שלוש שנים החל מיום 1.1.2015, אשר במסגרתו תשיב החברה את ההוצאות אשר הוצאו ויוצאו על ידו בקשר עם הייעוץ כאמור, והכל כנגד המצאת חשבוניות כדין. מנגנון החזר ההוצאות כאמור כולל רשימה סגורה של סוגי הוצאות ואינו כולל תקרה".

תשובה. מבקש קופה קטנה, צילום: משה בנימין תשובה. מבקש קופה קטנה | צילום: משה בנימין תשובה. מבקש קופה קטנה, צילום: משה בנימין

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות