אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ננו דיימנשן: הצלחנו להדפיס מתאם USB במדפסת תלת מימד צילום: עמית שעל

ננו דיימנשן: הצלחנו להדפיס מתאם USB במדפסת תלת מימד

חברת הפיתוח נטולת ההכנסות דיווחה כי בכוונתה לרשום פטנט על הטכנולוגיה, שמאפשרת הדפסת גופים תלת מימדיים המכילים מעגל חשמלי

30.12.2015, 12:13 | גיל קליאן

חברת מדפסות התלת מימד נטולת ההכנסות ננו דיימנשןדיווחה היום (ד') כי הצליחה להדפיס מתאם USB.

קראו עוד בכלכליסט

החברה הוסיפה כי בכוונתה לרשום את הטכנולוגיה החדשה כפטנט בארה"ב. ננו דיימנשן דיווחה כי "מדובר בטכנולוגיה חדשנית המפותחת בחברה, המאפשרת הדפסת גופים תלת ממדיים מסוגים שונים המשלבים בתוכם מוליכים חשמליים המותאמים לעולם האלקטרוניקה המקצועי".

ננו דיימנשן סיימה את ינואר-ספטמבר עם הפסד של 13.6 מיליון שקל. זאת, לעומת הפסד של 11.5 מיליון שקל בתקופה המקבילה. החברה נסחרת לפי שווי של 196 מיליון שקל. נכון לסוף הרבעון השלישי היו לחברה 34.5 מיליון שקל בקופת המזומנים, ומאז גייסה עוד כמה עשרות מיליוני שקלים.

בתחילת נובמבר גייסה החברה 8.5 מיליון שקל ממשקיעים כמו משפחת מוריס קאהן, ממייסדי אמדוקס, וזאבי ברגמן, מנכ"ל נייס וקומברס לשעבר.

במקביל, הודיעה החברה כי תירשם למסחר בארה"ב באמצעות ADR שייסחרו בנאסד"ק.

ננו דיימנשן הוקמה בשנת 2012 על ידי ארבעה יזמים, שרון פימה, עמית דרור, סיימון פריד ודגי בן-נון, בעלי רקע בחברות דפוס ובחברות טכנולוגיה.

עמית דרור מנכ"ל ננו דיימנשן, צילום: עמית שעל עמית דרור מנכ"ל ננו דיימנשן | צילום: עמית שעל עמית דרור מנכ"ל ננו דיימנשן, צילום: עמית שעל

תגיות