אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נחשפו הזוכים הראשונים בהגרלת הלוטו הענקית בארה"ב: בני זוג מעיירה בטנסי צילום: איי פי

נחשפו הזוכים הראשונים בהגרלת הלוטו הענקית בארה"ב: בני זוג מעיירה בטנסי

הפרס בסך 1.58 מיליארד דולר יחולק בין שלושה זוכים; מאחר שבני הזוג ליסה וג'ון רובינסון בחרו לקבל את חלקם באופן חד פעמי ולא בתשלומים הם יגרפו לכיסם 328 מיליון דולר

16.01.2016, 10:04 | שירות כלכליסט

הפרס הגדול ביותר אי פעם בהגרלת הלוטו בארה"ב (ה-Power Ball) בשבוע שעבר, שעמד על 1.58 מיליארד דולר, יחולק בין שלושה זוכים, והראשונים בהם כבר נחשפים: מדובר בזוג ג'ון וליסה רובינסון מהעיירה מנפורד בטנסי שרכשו את הכרטיס בחנות מזון. 

קראו עוד בכלכליסט

בני הזוג אמרו כי בחרו לקבל סכום חד פעמי – במקום האפשרות השנייה של תשלומים חודשיים, ולפיכך הסכום שיאספו הוא 328 מיליון דולר. "אנו ניקח את התשלום החד פעמי כי אין לדעת מה יהיה מחר. פשוט רצינו חתיכה קטנה מהעוגה. אנו אסירי תודה שקיבלנו נתח גדול כל כך", אמרו. השניים הגיעו למשרדי חברת הפיס האמריקאית לאסוף את כספי הזכייה ביחד עם בתם וכלבם. 

 , צילום: איי אף פי צילום: איי אף פי  , צילום: איי אף פי

ליסה (53) הייתה הראשונה להבחין כי בידם הכרטיס הזוכה עם פרסום תוצאות ההגרלה ביום רביעי בלילה. "רצתי במסדרונות הבית בצעקות שמחה ובבכי", היא סיפרה, "בעלי בחן את הכרטיס שלוש-ארבע פעמים ואמר - 'מותק, אני חושב שאלו הם המספרים הזוכים'".

בני הזוג אמרו כי הם מתכוונים להמשיך לעבוד ואמו שהדבר הראשון שבכוונתם לעשות הוא לשלם את הלוואת הלימודים של בתם. כשנשאלו אם בכוונתם לרכוש בית גדול אמרו שאין להם עניין בכך. "מעולם לא רציתי זאת בעבר ואני לא רוצה זאת כעת", אמרה ליסה רובינסון. 

שני הכרטיסים המנצחים האחרים נרכשו בחנויות נוחות בקליפורניה ובפלורידה. בעליהם של שני הכרטיסים טרם הזדהו. כל זוכה זכאי לנתח של כמעט 530 מיליון דולר אם הוא בוחר לקבלו בתשלומים שנתיים. אם יבחר בתשלום של סכום חד פעמי הוא יעמוד כאמור על 328 מיליון דולר, לפני מסים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות