אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת HOT חתמה על הסכם קיבוצי עם העובדים צילום: יוסי זליגר

חברת HOT חתמה על הסכם קיבוצי עם העובדים

במסגרת ההסכם יזכו העובדים לתוספת שכר של 16% בממוצע, הרחבת התנאים הסוציאליים והגדלה משמעותית של תקציב הרווחה הכוללים בתוכם סבסוד התשלומים לגני הילדים של העובדים והגדלת השי בחגים

10.02.2016, 12:12 | אלירן מלכי

חברת HOT חתמה על הסכם קיבוצי עם ועד עובדי החברה בחסות ההסתדרות הלאומית. במסגרת ההסכם יזכו העובדים לתוספת שכר של 16% בממוצע, הרחבת התנאים הסוציאליים והגדלה משמעותית של תקציב הרווחה הכוללים בתוכם סבסוד התשלומים לגני הילדים של העובדים והגדלת השי בחגים.

קראו עוד בכלכליסט

טל גרנות גולדשטיין, מנכ"לית HOT, מסרה "הסכם זה מהווה נדבך נוסף בקידום החברה בכל אחד מתחומי הפעילות שלה. המשאב האנושי הוא המפתח להצלחה ולשגשוג שלנו. בעבודה משותפת הצלחנו להגיע להסכם הוגן המשקף איזון נכון בין הגשמת היעדים העסקיים של HOT לבין תנאי העובדים, לצד שמירה על גמישות ניהולית וכושר התחרות של החברה".

חותמים על ההסכם הקיבוצי. מימין יו"ר ההסתדרות הלאומית יואב שמחי, מנכ"לית HOT טל גרנות גולדשטיין וכפיר אלמסי יו"ר ועד עובדים, צילום: יוסי זליגר חותמים על ההסכם הקיבוצי. מימין יו"ר ההסתדרות הלאומית יואב שמחי, מנכ"לית HOT טל גרנות גולדשטיין וכפיר אלמסי יו"ר ועד עובדים | צילום: יוסי זליגר חותמים על ההסכם הקיבוצי. מימין יו"ר ההסתדרות הלאומית יואב שמחי, מנכ"לית HOT טל גרנות גולדשטיין וכפיר אלמסי יו"ר ועד עובדים, צילום: יוסי זליגר

כפיר אלמסי, יו"ר ועד עובדי החברה "אני שמח לבשר שלאחר שנה וחצי של משא ומתן אינטנסיבי אנו קמים ב-HOT לעידן חדש. חתמנו על הסכם קיבוצי ראשון בחברה. הסכם קיבוצי פורץ דרך המשדרג את תנאי ההעסקה של כל העובדים. אני מבקש להודות לכל מי שהיה שותף להובלת לשינוי המיוחל שלו חיכינו שנים רבות".

יואב שמחי, יו"ר ההסתדרות הלאומית "זהו יום חג עבור עובדי הוט, הנהלת החברה וההסתדרות הלאומית. מדובר בהסכם משמעותי המביא עמו בשורות רבות לעובדים. אני רואה בהסכם סגירת מעגל למהלך ארוך וממושך ושבע רצון מכך שדאגנו לטפל בצמצום פערי השכר ובגיבוש אופק תעסוקתי. האתגר הוא בהתאמת ההסכם למרקם העובדים ולמטרות החברה יצירת צמיחה והצלחה לטובת כל הצדדים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות