אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הגרלת הלוטו: חשב שזכה ב-20 אלף שקל וגילה שמדובר ב-12 מיליון שקל צילום: שאטורסטוק

הגרלת הלוטו: חשב שזכה ב-20 אלף שקל וגילה שמדובר ב-12 מיליון שקל

גבר בן 60 שעובד כפקיד במגזר הציבורי הגיע היום לבית מפעל הפיס בידיעה שכרטיס הלוטומטי שמילא מקנה לו פרס של 20 אלף שקל ונדהם לגלות את סכום הזכייה האמיתי. עם הכסף הוא מתכנן לעזור לילדיו הסטודנטים במימון הלימודים וברכישת דירות

01.03.2016, 15:00 | שירות כלכליסט

גבר בן 60 מאזור השרון, פקיד במגזר הציבורי, הוא הזוכה הגדול בהגרלה שנערכה במוצאי שבת. הזוכה שבדק רק היום (ג') את הטופס חשב שזכה ב-20 אלף שקל ולא סיפר על כך לאיש, אך לאחר שהגיע היום לבית מפעל הפיס הוא נדהם לגלות שזכה ב-12 מיליון שקל. הזוכה מילא טופס לוטומטי רגיל ב-29  שקל.

קראו עוד בכלכליסט

מדובר באב לשני ילדים בוגרים, סטודנטים באוניברסיטה. לאחר שהתברר לו סכום הזכייה הוא התקשר מבית מפעל הפיס לאשתו שפרצה בבכי למשמע הבשורה המשמחת.

הזוכה סיפר: "עד היום לא יכולתי לעזור לילדי כפי שרציתי, אבל עכשיו בזכות הזכייה אעזור להם במימון הלימודים וברכישת דירות. אני אמשיך לעבוד כרגיל ולא אשנה את שגרת חיי". עוד הוסיף הזוכה: "עכשיו אוכל לעזור קצת גם לעצמי, הכסף יעזור לי לחיות חיים נעימים כשאפרוש לגמלאות".

לבקשה להצטלם לצילום הצ'ק המסורתי סירב הזוכה בנימוס: "התמונה היחידה שיש לי היא בתעודת הזהות ואני מעדיף שכך זה יישאר".

 , צילום: יובל חן צילום: יובל חן  , צילום: יובל חן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
תכלס, 12 מליון שקל זה לא כזה הרבה. כאילו, כן, זה יותר מ"אחלה כסף" וזה יותר ממה שאדם
מהעשירון השישי ירוויח במהלך חייו, אבל זה לא כסף שניתן לפרוש איתו בעושר. אם יש לך 3 ילדים אז זה כבר מינוס 5-6 מליון לדירות, אחרי זה לתת להם עוד קצת בונוס (אולי יש להם חובות, הם צריכים עזרה במחיה/מרחב נשימה, מימון לימודים, עוד משהו..). זה משאיר לך בסביבות ה3-4 מליון. תשואה ריאלית ובטוחה יחסית (עם סיכון, אבל מוגבל. למשל בעלות על דירה) היא באזור ה3-4%. 4% מ 4 מליון זה 160 אלף שקל בשנה (12 אלף שקל בחודש). זה לא מעט כסף ובהחלט בן זוג אחד יכול לעבוד בחצי או רבע משרה אבל... MEH. אוי נו ושכחתי בכלל מיסים גם על הזכיה וגם על ההכנסות, אז כל מה שרשמתי לא רלוונטי. ככה גם עם ילד אחד זה יוצא איזה 8 אלף. קצפת מדהימה אבל לא עוגה שלמה בכלל. פעם לפחות החלומות שמכרו היו יותר מרשימים.
01.03.16