אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הממונה על הגבלים עסקיים תצטרף לצוות הממשלתי ליישום מתווה הגז

הממונה על הגבלים עסקיים תצטרף לצוות הממשלתי ליישום מתווה הגז

את ההצעה לצרף את מיכל הלפרין יזם שר האנרגיה יובל שטייניץ. אם לא יוגשו התנגדויות בשבוע הקרוב, היא תוכר כהחלטת ממשלה

20.03.2016, 18:57 | תומר גנון

הממונה על הגבלים עסקיים, מיכל הלפרין, או נציג מטעם רשות ההגבלים, יצורפו לצוות הממשלתי ליישום מתווה הגז. כך עולה מהחלטה שהופצה במייל לשרי הממשלה ביום חמישי האחרון. על פי תקנון עבודת הממשלה, אם לא מוגשות הסתייגויות של השרים בתוך שבוע, היא מקבלת תוקף של החלטת ממשלה.

קראו עוד בכלכליסט

את ההצעה לצרף את הלפרין לצוות הביא להחלטה שר התשתיות, האנרגיה והמים, יובל שטייניץ. בהחלטה מחודש אוגוסט שאישרה את המתווה, נכתב כי כדי להבטיח את יישומו ולסייע לפיתוח משק הגז הטבעי יוקם צוות מקצועי, אשר יכלול בעלי תפקידים בכירים מקרב עובדי הממשלה, או נציגיהם.

שר האנרגיה יובל שטייניץ שר האנרגיה יובל שטייניץ שר האנרגיה יובל שטייניץ

בהחלטה נקבע שהצוות יכלול את מנכ"ל משרד התשתיות, שאול מרידור; הממונה על ענייני הנפט, יוסי וירצבורגר; מנהל רשות הגז הטבעי, אלכסנדר ורשבסקי; הממונה על התקציבים באוצר, אמיר לוי; ראש המועצה הלאומית לכלכלה; מנכ"ל המשרד להגנת הסביבה, ישראל דנצינגר; מנכ"ל משרד הכלכלה, עמית לנג; ונציג היועץ המשפטי לממשלה, המשנה לעניינים כלכליים אבי ליכט.

מי שלא נכלל בצוות על פי ההחלטה הוא הממונה על ההגבלים או מי מטעמו. זאת על אף שיישום המתווה כולל נושאים שבתחום אחריותה של רשות ההגבלים. על פי ההערכות, הסיבה הייתה התנגדותו הגורפת של הממונה הקודם, דיוויד גילה, למתווה. על פי הצעת ההחלטה המעודכנת מסוף השבוע, עם תחילת עבודת הצוות המקצועי הוחלט לצרף אליו כחבר קבוע גם את הממונה על ההגבלים העסקיים, או נציג מטעמו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות