אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
IBM רוכשת חברת ענן עבור 200 מיליון דולר

IBM רוכשת חברת ענן עבור 200 מיליון דולר

חברת Bluewolf מספקת פתרונות לשירותי CRM מבוססי ענן והיא שותפה של סיילספורס. הרכישה צפויה לסייע לעסקי התוכנה כשירות המדשדשים של IBM

03.04.2016, 18:25 | רפאל קאהאן
IBM הודיעה על רכישת קבוצת Bluewolf עבור כ-200 מיליון דולר, כך על פי דיווח באתר הרג'יסטר ביום שישי. החברה נחשבת לאחד השותפים העסקיים הבולטים של Salesforce, ושחקן מרכזי בשוק שירותי הייעוץ והיישום של סביבות ענן.

קראו עוד בכלכליסט

עם השלמת הרכישה,החברה תצורף לקבוצת החוויה האינטראקטיבית (iX) הפועלת במסגרת חטיבת השירותים העסקיים של IBM. החברה תמשיך לפתח פתרונות ליישומי סיילספרוס במגזרי משק ותעשייה שונים, על בסיס הספריה הקיימת אותה בנתה הכוללת רכיבי תוכנה, מחברים ומאיצים. 

IBM זקוקה לקדם את עסקי התוכנה כשירות אם היא רוצה לשרוד, צילום: בלומברג IBM זקוקה לקדם את עסקי התוכנה כשירות אם היא רוצה לשרוד | צילום: בלומברג IBM זקוקה לקדם את עסקי התוכנה כשירות אם היא רוצה לשרוד, צילום: בלומברג

Bluewolf הוקמה ב-2001, וכיום יש לה 12 סניפים עולמיים ויותר מ-500 עובדים בארה"ב, אירופה ואוסטרליה. החברה זוכה להערכה גבוהה בקהילת האנליסטים ביישום מערכות Salesforce, לרבות בדו"ח IDC לשנת 2015.

עד היום, השלימה Bluewolf בהצלחה יותר מ- 9,500 פרוייקטים מוצלחים. תנופת הרכישה של חברות בתחום ה-CRM לפתרונות מבוססי ענן (IBM רכשה חברה נוספת שמספקת פתרונות בתחום לפלטפורמת מיקרוסופט Dynamics), מעידה על רצונה של הכחול הגדול הקטן להשתלב בתחומים חדשים.

הצירוף של פתרונות עבור פלטפורמת סיילספורס יאפשר להגדיל את טווח הביצועים של iX ולמצב אותה. דוחותיה האחרונים של IBM הראו שביצועי חטיבת הענן שלה ובייחוד בתחום התוכנה כשירות עדיין לא עומדים בציפיות האנליסטים. החברה עושה מאמצים רבים על מנת לקדם את התחום. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות