אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תאגיד השידור הציבורי שכר את הלוביסט בוריס קרסני

תאגיד השידור הציבורי שכר את הלוביסט בוריס קרסני

קרסני אמור להבטיח רוב בקואליציה ובאופוזיציה נגד המהלך של נתניהו לדחות את שידורי התאגיד לינואר 2018. בין לקוחותיו: זכיינית ערוץ 2 קשת, איגוד הבנקים, התעשייה האווירית וחיפה כימיקלים

24.07.2016, 13:53 | אלירן מלכי

תאגיד השידור הציבורי שכר את שירותיו של בוריס קרסני, בעל משרד הלובינג 'פוליסי' למנוע את דחיית שידוריו הצפויים בראשון לאוקטובר לינואר 2018 כפי שדרש ראש הממשלה ושר התקשורת בנימין נתניהו.

קראו עוד בכלכליסט

בין לקוחותיו של קרסני, כפי שמפורסם באתר של החברה, ניתן למצוא את הזכיינית קשת, ישראל היום, איגוד הבנקים, התעשייה האווירית, חיפה כימיקלים ועוד.

בפני קרסני עומד לו"ז מאוד צפוף לשינוי החלטת נתניהו. במסגרת זמן של פחות משלושה שבועות הוא צריך לייצר רוב בקואליציה ואופוזיציה נגד המהלך של נתניהו ולסכל את דחיית שידורי התאגיד בניגוד להחלטה הפוליטית שהתקבלה בין נתניהו ליו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן. 

אלדד קובלנץ, מנכ"ל תאגיד השידור הציבורי, צילום: אוהד צויגנברג אלדד קובלנץ, מנכ"ל תאגיד השידור הציבורי | צילום: אוהד צויגנברג אלדד קובלנץ, מנכ"ל תאגיד השידור הציבורי, צילום: אוהד צויגנברג

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס הבוקר בפתח ישיבת הממשלה לסערת דחיית עליית שידורי תאגיד השידור הציבורי: "אני שומע לאחרונה הרבה מלל על הניסיונות שלי, כביכול, להשתלט על שוק התקשורת. ההפך הוא הנכון. נתחיל בשידור הציבורי - אם הייתי רוצה להחשיך את המסך של השידור הציבורי, הייתי נותן לתאגיד החדש לעלות לשידור כשהוא לא מוכן. התאגיד היה נכשל והמסך של ערוץ 1 היה מוחשך או מקרטע, ולכן דרושה הארכת זמן כדי לאפשר לתאגיד החדש להתארגן כראוי ולעלות לשידור כשהוא מוכן. בזמן ההארכה, השידור הציבורי הקיים, ימשיך את שידוריו ולא תהיה החשכת המסך".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה