אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מלם תים זכתה במכרז של קופ"ח לאומית בהיקף של 20 מיליון שקל

מלם תים זכתה במכרז של קופ"ח לאומית בהיקף של 20 מיליון שקל

במסגרת ההתקשרות, מלם תקים מערכות תוכנה לניהול משאבי הארגון אשר תשמש את אלפי עובדי קופת החולים

11.08.2016, 15:56 | אמיר רוזנבאום

מלם מערכות תוכנה, מקבוצת מלם תים בבעלותו של שלמה אייזנברג, הודיעה היום (ה') כי זכתה במכרז של קופת החולים לאומית שירותי בריאות להקמת מערכת לניהול משאבי הארגון, בהיקף של כ-20 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת ההתקשרות, תקים חטיבת היישומים של מלם מערכות תוכנה מערכת לניהול משאבי הארגון S/4 HANA מבית SAP - מערכת אשר תשמש את אלפי עובדי לאומית שירותי בריאות, הפרוסים בכ-250 מרכזים רפואיים ברחבי הארץ.

ההתקשרות כוללת אירוח תשתיות (DATA CENTER) ותחזוקה במודל של מיקור חוץ לחמש שנים. המערכת החדשה תחליף את המערכת הקיימת של חברת "מוניטין" והיא תומכת בכל הדרישות העסקיות והרגולטוריות של לאומית. הקמת המערכת עתידה להתחיל בחודש ספטמבר 2016.

מוריס קסנר, סמנכ"ל מערכות מידע בלאומית שירות בריאות, אמר: "אנו שמחים על הבחירה במלם מערכות תוכנה ובטוחים שהחברה תדע ליישם ולהטמיע את המערכת בצורה הטובה ביותר".

עינת זרמי, מנהלת חטיבת יישומים במלם מערכות, אמרה: " מלם מערכות תוכנה הינה שותף מוביל של SAP עם רקורד של עשרות פרויקטים מוצלחים בקרב ארגונים מובילים במשק ויכולת לתת פתרון מלא של אירוח תשתיות ותחזוקה במודל של מיקור חוץ . למלם ניסיון ייחודי בהטמעת מערכת SAP S/4 HANA , המאפשרת עושר פונקציונלי, שימוש בממשק משתמש חדשני ומביאה יכולות אנליטיות מתקדמות.

שלמה אייזנברג בעל השליטה במלם תים, צילום: עמית שעל שלמה אייזנברג בעל השליטה במלם תים | צילום: עמית שעל שלמה אייזנברג בעל השליטה במלם תים, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות