אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרשת הסלמונלה: משרד הבריאות עוצר את שיווק טחינה "הנסיך" עד להודעה חדשה

פרשת הסלמונלה: משרד הבריאות עוצר את שיווק טחינה "הנסיך" עד להודעה חדשה

המשרד הודיע על עצירת השיווק והתליית רישיון היצרן של החברה; כמו כן הוצא צו השמדה למוצרים נגועים בסלמונלה; מוקדם יותר הודיעה סלטי שמיר על ריקול למוצרי החומוס והטחינה שלה

11.08.2016, 15:56 | שירות כלכליסט

לאחר שרשת הסופרים ויקטורי הודיעה על הורדת מוצרי סלטי שמיר מהמדפים וטחינה הנסיך מודיע עכשיו משרד הבריאות על עצירת השיווק והתליית רישיון היצרן של החברה; כמו כן הוצא צו השמדה למוצרים נגועים בסלמונלה.

קראו עוד בכלכליסט

בשעות הצהריים היום (ה') רשת הסופרים ויקטורי הודיעה כי היא מורידה מהמדפים את כלל מוצרי סלטי שמיר וטחינת "הנסיך", המכילים חומוס או טחינה. הרשת הודיעה כי החל מהיום לא יימצאו על מדפי הרשת המותגים המכילים את הטחינה הגולמית מתוצרת "הנסיך", גם אם נטען כי סדרת הייצור תקינה.

קודם הודיעה חברת סלטי שמיר הודיעה על יזומה (ריקול) של מוצרי החומוס והטחינה מתוצרתה, זאת לאחר שלטענת החברה נודע לה שבטחינה הגולמית הנסיך, המשמשת כחומר גלם בייצור סלטי חומוס וטחינה לחלק ממוצרי סלטי שמיר, נמצא חיידק הסלמונלה.

טחינה הנסיך. גם במשרד הבריאות לא ממתינים טחינה הנסיך. גם במשרד הבריאות לא ממתינים טחינה הנסיך. גם במשרד הבריאות לא ממתינים

מדובר בסלטים ממותגים שונים שייצרה חברת סלטי שמיר: שמיר, אסלי, המותג, דליקטסן, סלטי הבית, ופיקניק, לצד סלטים שייצרה למותג הפרטי של שופרסל, יש ויוחננוף. בשל כך הנהלת סלטי שמיר החלה בביצוע החזרה יזומה באופן מיידי של המוצרים הבאים: כל מוצרי החומוס בטווח תאריכי תוקף 1/9/2016 עד 18/9/2016, כל מוצרי הטחינה בטווח תאריכי תוקף 16/9/2016 עד 3/10/2016, כל מוצרי חציל בטחינה בטווח תאריכי תוקף 1/9/2016 עד 18/9/2016.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות