אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הכלי החדש של ווייז שיחסוך לכם פקקים בדרך להופעה צילום: איי אף פי

הכלי החדש של ווייז שיחסוך לכם פקקים בדרך להופעה

אפליקציית הניווט של גוגל, שמפותחת בישראל, הכריזה על תוכנית שותפים חדשה שתאפשר למפיקים של אירועים גדולים, שכרוכים בחסימת כבישים ועומסים יוצאי דופן, לנהל את התעבורה באזור האירוע

12.08.2016, 13:19 | עומר כביר
רוצים להימנע מפקקים בדרך להופעה? לווייז (Waze) יש פתרון בשבילכם.

קראו עוד בכלכליסט

אפליקציית הניווט של גוגל, שמפותחת בישראל, הכריזה על תוכנית שותפים חדשה שתאפשר למפיקים של אירועים גדולים, שכרוכים בחסימת כבישים ועומסים יוצאי דופן, לנהל את התעבורה באזור האירוע.

 , צילום: טל שחר צילום: טל שחר  , צילום: טל שחר

התוכנית, Waze Global Event Partner Program, תאפשר למפיקי אירועים דוגמת הופעות, משחקי ספורט או מרתון, לסמן בווייז את הכבישים ודרכי הגישה שייחסמו בעקבות האירוע, לנטר בזמן אמת את עומסי התנועה באזור ואף לשלוח לנהגים שנמצאים בסביבה הודעות בדבר הכבישים שנסגרו לתנועה ומידע אחר על האירוע.

כבר היום יכולים משתמשים לסמן כבישים שחסומים לתנועה, ובאירועים מסוימים החברה אף משתפת פעולה עם המארגנים ונערכת מראש על מנת לסמן במועד את הכבישים הדרושים. התוכנית החדשה תאפשר לכל מארגן אירוע גדול לסמן בעצמו מראש כבישים שייחסמו לתנועה, וכן להזין שינויים זמניים כמו פניות שבוטלו, שינוי כיוון נסיעה בנתיב או מגרשי חנייה מיוחדים.

במקביל להשקת התוכנית הכריזה ווייז על יותר מ-20 שותפים ראשונים שייקחו בה חלק, ובהם מפעילים של כמה מאיצטדיוני הספורט הגדולים בארה"ב ו- Rock ‘n’ Roll Marathon Series שמארגנת מדי שנה 30 אירועי מרתון ומירוצים המוניים אחרים ברחבי העולם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
1. צר לי - לא יכולים. 2. זה
1. צר לי - לא יכולים. 2. זה לא קשור למידע אלא ליכולת להערכות זמני נסיעה וליכולת לנתב אנשים מחוץ לנתיב המהיר. בגלל התשובה ל-1 (״לא יכולים״) לא ניתן לתת הערכת זמנים נכונה לשתי הדרכים גם יחד. ואז בעצם נותנים הערכת זמנים מוטת לנתיב המהיר מה שלא מעניין 99% מהנהגים שנוסעים בכביש 1. ואז גם נוצרות שתי אפשרויות: או שכולם מנותבים דרך הנתיב (מה שהיה קודם) או שכולם נשלחים דרך כביש מספר 1. 3. אין שום מחיר. המידע תמיד מגיע בחינם (נראה לך שאפשר לקחת על זה כסף בכלל?). ה״עלות״ פה רק באה לידי ביטוי בהשקעה הנדרשת בפיתוח יכולת ההבדלה בין הנתיבים. 4. כאילו שלך אפשר להאמין (ובניגוד אליך, אני יודע על מה שאני מדבר לך במקרה זה). במקרה זה, זה המצב בין אם אתה רוצה ובין אם לאו
BandAid  |  06.09.16