אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלקטרה נדל"ן השלימה גיוס של 100 מיליון שקל בהנפקת זכויות צילום: אלסין דווידי

אלקטרה נדל"ן השלימה גיוס של 100 מיליון שקל בהנפקת זכויות

הנפקת הזכויות תשמש בחלקה הארי לרכישת כ-7,000 יח"ד בארה"ב מידי החברה האם - אלקו; ההנפקה צפויה לשפר את איתנותה הפיננסית של החברה ולהגדיל את נזילותה של אלקטרה נדל"ן

18.08.2016, 15:16 | אמיר רוזנבאום

אלקטרה נדל"ן, בניהולו של גיל רושינק, השלימה היום (ה') בהצלחה גיוס של כ-100 מיליון שקל בדרך של הנפקת זכויות עבור בעלי המניות. החברה זכתה להיענות מלאה בשיעור של כ-99.9% מצד בעלי המניות.

קראו עוד בכלכליסט

לפיכך, הזרימה חברת האם אלקו, כ-60 מיליון שקל בהתאם לחלקה היחסי, ואילו שאר ציבור בעלי המניות הזרים את חלקו היחסי בהיקף כולל כ-40 מיליון שקל נוספים. בעל השליטה גרשון זלקינד וכן מנכ"ל החברה השתתפו אף הם בהנפקת הזכויות, בהתאם להיקף אחזקתם, וזאת כאות הבעת אמון בחברה ופועלה.

הנפקת הזכויות מגיעה בסמוך לאישור אסיפת בעלי המניות של אלקטרה נדל"ן (ברוב של 99.9%) לרכישת חברה בת של אלקו (100%) המרכזת את פעילות מקבצי הדיור בארה"ב.

במסגרת העסקה, רוכשת אלקטרה נדל"ן כ-7,000 יח"ד בכ-28 מקבצי דיור הממוקמים במדינות פלורידה וטקסס שבארה"ב, וכן את חברת הניהול שתנהל את נכסי חברת הבת. כספי הנפקת הזכויות צפויים לשמש בחלקם לטובת השלמת העסקה, וכן להמשך פיתוח האסטרטגיה העסקית של החברה למיקוד בפעילות נדל"ן מניב בארה"ב, בדגש על מולטי פאמילי (Multi family). הנפקת הזכויות צפויה לשפר את איתנותה הפיננסית של החברה ולהגדיל את נזילותה. את הנפקת הזכויות הובילה חברת לאומי פרטנרס.

גיל רושינק, מנכ"ל אלקטרה נדל"ן: "תוצאות הנפקת הזכויות משקפות את האמון המלא לו זוכה החברה מצד כלל בעלי המניות. כספי ההנפקה הנוכחית ישמשו את החברה למימוש ויישום האסטרטגיה החדשה למיקוד בנדל"ן מניב וכן להגדלת תיק הנכסים המניבים שלנו בארה"ב ".

 

גיל רושינק, מנכ"ל אלקטרה נדל"ן גיל רושינק, מנכ"ל אלקטרה נדל"ן גיל רושינק, מנכ"ל אלקטרה נדל"ן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות