אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סופר-פארם מרחיבה את הריקול של מוצרי גרנולה wellness של לייף צילום: אסף עברון

סופר-פארם מרחיבה את הריקול של מוצרי גרנולה wellness של לייף

הרשת הודיעה כי תאסוף מהמדפים את המוצרים, בשל חשד לחרקי עש המזון, זאת בעקבות תלונה נוספת שקיבלה הרשת. לפני כשלושה שבועות אספה הרשת 2 אצוות של מוצרי גרנולה wellness בעקבות ארבע תלונות של לקחוחות. החברה מסרה כי המוצרים אינם מהווים סכנה בריאותית

30.08.2016, 18:37 | אורנה יפת

רשת סופר-פארם מרחיבה את האיסוף מהמדפים של מוצרי גרנולה wellness של לייף, בשל חשד לחרקי עש המזון. זאת בעקבות תלונה נוספת שקיבלה הרשת. משרד הבריאות הודיע כי סופר- פארם תסיר מהמדפים גרגנולה wellness סילאן, בננות ושוקולד מריר 330 גרם, גרנולה wellness חלבה תמרים ושקדים 330 גרם, גרנולה wellness טרופית 330 גרם, גרנולה wellness מיקס טרופי 375 גרם. המוצרים שיורדים מהמדף כוללים את כל תאריכי התפוגה ועד לתאריך פג תוקף 16/06/17.

קראו עוד בכלכליסט

החברה מסרה, כי המוצרים אינם מהווים סכנה בריאותית.

סניף סופר פארם, צילום: אסף עברון סניף סופר פארם | צילום: אסף עברון סניף סופר פארם, צילום: אסף עברון

הריקול הנוכחי בא לאחר שהחברה אספה מהמדפים לפני שלושה שבועות 2 אצוות של מוצרי גרנולה וולנס בעקבות ארבע תלונות של לקוחות על חרקי מזון במוצרים.

"חשוב לציין כי מדובר בתלונה חריגה וכי בבדיקות מדגמיות שנערכו במוצרים נוספים לא נתגלו כל ממצאים. מכירת המוצרים הנ"ל הופסקה עד להשלמת כל הבירורים מול הספק", נמסר מהרשת. "בהתאם למדיניות סופר-פארם מוזמן כל לקוח שרכש את המוצר ומעוניין להחזירו, להגיע לאחד מסניפינו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות