אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האייפון 7 הגיע היום לקונים הראשונים: תורי ענק באוסטרליה, דלילות בחנות הדגל במנהטן צילום: איי יאף פי

האייפון 7 הגיע היום לקונים הראשונים: תורי ענק באוסטרליה, דלילות בחנות הדגל במנהטן

בחנות הדגל בסידני החל התור להתקבץ כבר ביום רביעי, עם ממתינים שהביאו אוהלים ושקי שינה. אחד מהם סירב למכור לקונה אחר את מקומו תמורת 2500 דולר

16.09.2016, 14:22 | נמרוד צוק
מכשירי האייפון 7 הגיעו הבוקר לידי הקונים הראשונים בחנויות אפל באוסטרליה וניו זילנד, לאחר ההמתנה המסורתית בתור מחוץ לחנות כדי להשיג את הדגמים החדשים של הסמארטפון לפני כולם. בניו זילנד החלו חלק מהלקוחות שמיהרו להזמין מכשירים עם פתיחת ההזמנה המוקדמת לפני שבוע לקבל את החבילות שלהם ולשתף את צילומי המכשירים באינטסגרם וטוויטר. 

קראו עוד בכלכליסט

בחנות הדגל בסידני החל התור להתקבץ כבר ביום רביעי, עם ממתינים שהביאו אוהלים ושקי שינה. רבים מהם, עם זאת, התאכזבו לגלות כי דגמי האייפון 7 פלוס והאייפון 7 הרגיל בצבע "ג'ט בלאק" החדש כבר אזלו מהמלאי במכירה המוקדמת. בישוי בהמן בן ה-17 היה הקונה הראשון שזכה לרכוש מכשיר בחנות בסידני.

תורים בשנגחאי, סין, ביום הראשון למכירת האייפון 7 של אפל, צילום: איי יאף פי תורים בשנגחאי, סין, ביום הראשון למכירת האייפון 7 של אפל | צילום: איי יאף פי תורים בשנגחאי, סין, ביום הראשון למכירת האייפון 7 של אפל, צילום: איי יאף פי

אחד הממתינים הראשונים בתור בן 200 האנשים, דיווח הדיילי מייל, אף סירב להצעה מקונה אחר לתת לו את מקומו תמורת 2500 דולר.

בכניסה לחנות הדגל בשדרה החמישית במנהטן, על פי דיווח של ABC ניוז, ממתינים בשעות האחרונות כמה עשרות אנשים בלבד לפתיחת החנות, בניגוד לתורים של מאות קונים שאפיינו את ההשקות הקודמות. הלקוח הראשון בתור, נהג משאית בשם חיימה גונזלס, טוען כי הוא ממתין שם כבר שלושה שבועות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

11 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

8.
לפני כשנה היו דיווחים על כך שמשרד ההגנה
לפני כשנה היו דיווחים על כך שמשרד ההגנה האמריקאי שילם לאזרחים עבור השתתפות בהפגנות "ספונטניות" של פטריוטיזם. חפשו Report: Pentagon Spent $6.8 Million on Paid Patriotism הסיקו מסקנות לבד האם אפל לא משתמשת לכאורה בדיוק באותן שיטות. רק לכאורה כמובן.
AirBalloon  |  17.09.16
לכל התגובות