אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עו"ד מיה ליקוורניק פורשת ממשרד מיתר אחרי 22 שנה: "כדי לפתוח בקריירה חדשה" צילום: תומר יעקובסון

עו"ד מיה ליקוורניק פורשת ממשרד מיתר אחרי 22 שנה: "כדי לפתוח בקריירה חדשה"

ליקוורניק תמשיך לשמש כיועצת למשרד. היא לא פירטה לאן מועדות פניה. שותפה דני גבע: "מיה חברתי הטובה תחסר לנו מאוד"

31.10.2016, 11:53 | ענת רואה

עו"ד מיה ליקוורניק, העומדת בראש משרד עורכי הדין מיתר, ליקוורניק, גבע, לשם, טל ושות', הודיעה על כוונתה לפרוש בסוף השנה מהמשרד אחרי 22 שנה ומעיסוק בעריכת דין ולצאת לדרך חדשה בתחומים אחרים. המשרד נחשב כיום בין הגדולים בישראל ומונה לפי המשרד מעל 290 עורכי דין.

קראו עוד בכלכליסט

בהודעה שפרסמה ליקוורניק היום נכתב: "אני מסיימת קריירה ארוכה ופוריה של שותפות במשרד מיתר, אליו הצטרפתי עם חזרתי מעבודה בניו יורק ב- 1994. משרד מיתר של אותן שנים היה משרד קטן ויחד עם צוות מבריק ומסור הצלחנו להוביל אותו להיות למה שהוא היום, המשרד המקצועי, הגדול והמוביל בישראל. אני מודה לשותפי ובראשם לעורכי הדין דני גבע ורלי לשם, ולכל מי שהיה לצידי במסע הארוך, המאתגר והמוצלח הזה של חיי. בסוף השנה אחגוג 60 והבנתי שאני מספיק צעירה כדי לפתוח בקריירה חדשה".

עו"ד מיה ליקוורניק, צילום: תומר יעקובסון עו"ד מיה ליקוורניק | צילום: תומר יעקובסון עו"ד מיה ליקוורניק, צילום: תומר יעקובסון

מהמשרד נמסר כי עו"ד ליקוורניק הודיעה לשותפיה בחודשים האחרונים על כוונתה לפרוש מתפקידיה במשרד בסוף שנת 2016, וכי היא תמשיך לשמש כיועצת חיצונית למשרד בנושאים שבתחום התמחותה.

עו"ד דני גבע, אמר: "מיה שותפתי וחברתי הטובה הייתה שותפה לדרך ונטלה תפקיד מרכזי בפיתוחו וצמיחתו של המשרד לאורך השנים. הקשר ההדוק בינינו היה הרמוני ופורה ואני שמח שהיה לי הכבוד לעבוד איתה שנים כה רבות ולחלוק שאיפות והצלחות. מיה היא דוגמא לעורכת דין משכמה ומעלה, מעורכי הדין המוכשרים ביותר בתחומי העשייה בהם פעלה, אשר זכתה להצלחה מקצועית והערכה רבה בארץ ובחו"ל. בשמי ובשם השותפים במשרד, עורכי הדין והעובדים אני מבקש לאחל לה הצלחה רבה בהמשך ואני בטוח שבכל דרך שבה תבחר היא תזכה לברכה בפעולתה. מיה תחסר לנו מאוד."

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות