אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מאיר לוין ימונה למשנה ליועמ"ש לעניינים כלכליים במקומו של אבי ליכט רשות ניירות ערך

פרסום ראשון

מאיר לוין ימונה למשנה ליועמ"ש לעניינים כלכליים במקומו של אבי ליכט

לוין משמש כמנהל המחלקה הבינלאומית ברשות ניירות ערך וכיועץ בכיר ליו"ר שמואל האוזר. ל"כלכליסט" נודע שהבחירה בלוין כבר נעשתה והודעה על המינוי צפויה לצאת בימים הקרובים

28.11.2016, 11:35 | גולן חזני ורחלי בינדמן

מאיר לוין, מנהל המחלקה הבינלאומית ברשות ניירות ערך ויועצו המקצועי של יו"ר הרשות, פרופ' שמואל האוזר, ישמש כמשנה ליועץ המשפטי לממשלה לענינים כלכליים-פיסקליים במקומו של אבי ליכט. ל"כלכליסט" נודע, כי הבחירה בלוין כבר נעשתה והודעה על המינוי עומדת לצאת בימים הקרובים.

קראו עוד בכלכליסט

לוין עבד בעבר כעורך דין במשרד גורניצקי. ועדת איתור בראשות היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט המליצה על מינויו של לוין, שנהנה מתמיכה של שרת המשפטים איילת שקד. בוועדה חברה גם פרופ' צילי דגן, מומחית למסים מאוניברסיטת בר-אילן.

בראיון ל"כלכליסט" בחודש מאי השנה אמר לוין: "העובדה שקמו בישראל רק שתי קרנות ריט היא פספוס מבחינת שוק ההון, וכדי להבין את גודל הפספוס, מספיק להציץ בנתונים בארה"ב - איך צמח שם מספר הריטים, ואיך היקפם הולך ותופס נפח משמעותי במסחר בבורסות". לדברי לוין, "חוק הריטים החדש הולך להוציא את הענף מתרדמת של עשר שנים ולייצר מהפכה של ממש בתחום הנדל"ן המניב המסחרי וגם בתחום הדיור להשכרה ארוכת הטווח. לאורך זמן קרנות הריט לדיור ייצרו אלטרנטיבה להשקעה בדירה".

מאיר לוין, צילום: צביקה טישלר מאיר לוין | צילום: צביקה טישלר מאיר לוין, צילום: צביקה טישלר
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות