אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בגלל "תנודתיות בשווקים" - גזית גלוב ביטלה גיוס אג"ח בטורונטו בהיקף 260 מיליון שקל צילום: נמרוד גליקמן

בגלל "תנודתיות בשווקים" - גזית גלוב ביטלה גיוס אג"ח בטורונטו בהיקף 260 מיליון שקל

החברה של חיים כצמן ודורי סגל תכננה לגייס אג"ח להמרה בריבית של 4.85%. ההמרה למניית גזית גלוב היתה אמורה להתבצע לפי פרמיה של 40% על מחיר מניות החברה בבורסה בתל אביב

16.12.2016, 09:21 | גיל קליאן
בגלל "התנודתיות בשווקים" - גזית גלוב של חיים כצמן ודורי סגל ביטלה גיוס אג"ח מתוכנן בבורסה של טורונטו. כך הודיעה החברה למשקיעים אמש בחצות.

קראו עוד בכלכליסט

החברה כתבה כי "לאור התנודתיות בימים האחרונים בשווקי ההון בצפון אמריקה דירקטוריון החברה החליט על ביטול הנפקת אגרות החוב. החברה תשוב ותבחן בעתיד הקרוב הנפקת אגרות החוב בכפוף לתנאי השווקים".

התנודתיות בימים האחרונים בשוקי צפון אמריקה, והעולם בכלל, נבעה בעיקר מהחלטת הריבית של הפד - שבחר בפעם השנייה בעשור האחרון להעלות את הריבית ב-0.25%. העלאת ריבית היא בשורה רעה לכל חברות הנדל"ן המניב, שזקוקות לכמויות גדולות של אשראי כדי לבצע השקעות. כאשר הריבית עולה, האשראי עבור החברות מתייקר.

הנפקת האג"ח המתוכננת של החברה בטורונטו היתה אמורה להיות בהיקף של 90 מיליון דולר קנדי - שהם כ-260 מיליון שקל. החברה רצתה להנפיק בטורונטו אג"ח להמרה בריבית של 4.85%, כאשר ההמרה למניית גזית גלוב היתה אמורה להתבצע לפי פרמיה של 40% על מחיר מניות החברה בבורסה בתל אביב.
מימין: דורי סגל וחיים כצמן מימין: דורי סגל וחיים כצמן מימין: דורי סגל וחיים כצמן
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות