אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ערוץ 20 יוכל לשדר מהדורת חדשות בפריים טיים צילום: נדב כהן יונתן

ערוץ 20 יוכל לשדר מהדורת חדשות בפריים טיים

מועצת הכבלים והלוויין אישרה לערוץ המורשת את אחד מהמהלכים האסטרטגיים שלו. הערוץ יוכל לשדר מהדורת חדשות של שעה בפריים טיים ומבזקי חדשות לאורך היום - עד מכסה של 25% מהשידורים

22.12.2016, 12:16 | אלירן מלכי

מועצת הכבלים והלוויין אישרה היום (ה') לערוץ 20 לשדר שידורי חדשות. ובכך משלים ערוץ המורשת את אחד מהמהלכים האסטרטגיים שלו לבניית אלטרנטיבה לערוצי החדשות הקיימים בערוצים 2, 10 ובערוץ הראשון. החלטת המועצה מגיעה יום לאחר שלערוץ 20, לצד שער הערוצים היעודיים, אושר שידור תוכן שיווקי בשידורים שלו, מהלך שיגדיל לערוץ את ההכנסות. משדר החדשות של הערוץ, על פי החלטת המועצה, יהיה בן שעה אחת בפריים טיים (19-23) וכמו כן אושר לערוץ לשדר מבזקי חדשות לאורך היום של עד 30 דקות לכל היותר, וכל עוד זה לא עובר את מכסת 25% תכנים שאינם תכני מורשת. המועצה דרשה מהערוץ להצטרף למועצת העיתונות ולהקפיד על ייצוג לכלל גווני היהדות הפעילים במדינת ישראל.

קראו עוד בכלכליסט

מהמועצה נמסר כי "המועצה החליטה גם לבצע שינויים בנספח האתיקה ובנספח ההפרדה המבנית והעסקית של הערוץ, כך שיתאימו גם לשידורי חדשות. כמו כן, קבעה המועצה - בהתאם להתחייבות הערוץ - כי עליו להצטרף למועצת העיתונות, שלה תקנון אתיקה המחייב את חבריה, ואכן הערוץ הודיע על הצטרפותו למועצה לאחר היציאה לשימוע בחודש נובמבר. הערוץ מחוייב ב-75% משידוריו כשידורי מורשת לצד יתרת השידורים הכלליים. המועצה הודיעה כי ללא תלות באישור שידורי החדשות, תמשיך המועצה לאכוף ביד קשה את עמידת הערוץ במחויבויות הרישיון".

ערוץ 20, צילום: נדב כהן יונתן ערוץ 20 | צילום: נדב כהן יונתן ערוץ 20, צילום: נדב כהן יונתן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות