אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדי מפעל הזכוכית פניציה יקבלו תוספות שכר של 3% מדי שנה צילום: גיל נחושתן

עובדי מפעל הזכוכית פניציה יקבלו תוספות שכר של 3% מדי שנה

במסגרת ההסכם הקיבוצי שנחתם בין ההנהלה להסתדרות, נקבעו גם מענקי חתימה של עד 6,000 שקל בהתאם לוותק. עוד סוכם שתקופת הניסיון בחברה תקוצר מ-5 שנים ל-3 שנים

05.01.2017, 14:54 | אסנת ניר

עובדי מפעל הזכוכית פניציה שבירוחם יקבלו תוספות שכר. במסגרת ההסכם הקיבוצי שנחתם בין הנהלת החברה להסתדרות היום ותוקפו עד סוף שנת 2018, נקבעו תוספות שכר של 3% לכל שנה מההסכם ומענקי חתימה של עד 6,000 שקל בהתאם לוותק. עוד סוכם שתקופת הניסיון בחברה תקוצר מ-5 שנים ל-3 שנים.

קראו עוד בכלכליסט

ההפרשות לקרן ההשתלמות יוגדלו ל-10% עבור כלל עובדי החברה והנהלת החברה תעביר מדי שנה לקופת הוועד 50 אלף שקל ותגדיל את תקציב הרווחה שהיא מקצה לכל לעובד.

מפעל פניציה , צילום: גיל נחושתן מפעל פניציה | צילום: גיל נחושתן מפעל פניציה , צילום: גיל נחושתן

במקביל לתנאי העובדים, המענק לעובדים הפורשים יגדל ב-40 אלף שקל עד לחתימת ההסכם.

במפעל הזכוכית פניציה בירוחם כ-240 עובדים והוא מהווה את אחד ממקורות הפרנסה העיקריים לתושבי ירוחם ודימונה. פניציה הינה חלק מקבוצת .I.E.L - Israel Equity Ltd שבבעלות משפחת מנדל מקליבלנד, אוהיו.

מוועד העובדים בפניציה נמסר: "ההסכם הוא תוצאה של שילוב כוחות בין הוועד להסתדרות במרחב. אנו שמחים על כך שנחתם הסכם ברוח טובה, שמביא בשורה חיובית לעובדים המסורים של פניציה-ירוחם. תודה להנהלת המפעל שידעה להעריך את ההון האנושי ומבינה שההסכם שנחתם מחזק לא רק את העובדים אלא את המפעל עצמו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות