אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ניקוי האורוות של איתי בן זאב בבורסה: גל לנדאו ויגאל ברקת עוזבים צילום: אוראל כהן

בלעדי לכלכליסט

ניקוי האורוות של איתי בן זאב בבורסה: גל לנדאו ויגאל ברקת עוזבים

המשנה למנכ"ל לנדאו ביקשה לעזוב כבר לפני 3 חודשים אך הדירקטוריון שכנע אותה לחזור בה. באחרונה פרסם הוועד מכתב חריף נגד סמנכ"ל השיווק ברקת. שניהם מינויים של המנכ"ל הקודם ביינארט

10.01.2017, 11:27 | רחלי בינדמן

שבועיים בלבד לאחר מינויו הפורמלי, איתי בן זאב מנכ"ל הבורסה החדש מתחיל לעשות סדר בהנהלת הבורסה. הבוקר (ג') הודיעו גלי לנדאו המשנה למנכ"ל, ויגאל ברקת סמנכ"ל השיווק על עזיבתם, כך נודע לכלכליסט.

קראו עוד בכלכליסט

גל לנדאו הודיעה על החלטה סופית לעזוב לאחר שכבר התפטרה לפני כ-3 חודשים ושוכנעה על ידי הדירקטוריון לחזור בה. לנדאו הייתה אשת אמון של מנכ"ל הבורסה הקודם יוסי ביינארט, והיא הייתה אחראית על הניהול השוטף של הבורסה ודמות דומיננטית אך שנויה במחלוקת בעיקר על רקע מערכת יחסים עכורה בינה לבין וועד העובדים, שלתכתיביו סירבה להיכנע.

איתי בן זאב מנכ"ל בורסת תל אביב, צילום: אוראל כהן איתי בן זאב מנכ"ל בורסת תל אביב | צילום: אוראל כהן איתי בן זאב מנכ"ל בורסת תל אביב, צילום: אוראל כהן

עוד נודע כי יגאל ברקת סמנכ"ל השיווק של הבורסה ומינוי נוסף של ביינארט עוזב במפתיע. ברקת היה נושא תוכנו של מכתב חריף ששיגר הוועד לדירקטוריון הבורסה ובו הוטחה ביקורת על התנהלותו מול העובדים. גם לנדאו זכתה למכתב משלה בו רמזו העובדים כי היא מקלה עם חברי בורסה מסויימים ועם חברות נסחרות בניגוד לכללי הבורסה. עבור הוועד זהו ניצחון גדול אך גם פתיחת דף חדש אולי מול ההנהלה החדשה בראשות בן זאב, שכיהן עד לאחרונה כדירקטור בבורסה מטעם בנק לאומי.

לנדאו אגב הייתה מסוכסכת עם יו"ר הבורסה אמנון נויבך וזכתה לגיבוי מהדירקטוריון אך בסופו של יום נויבך, שירד לחצי משרה, נשאר בבורסה לפחות בינתיים ואילו היא יוצאת לדרך חדשה.

מהבורסה נמסר: "גל לנדאו-יערי, משנה למנכ"ל הבורסה ויגאל ברקת, סמנכ"ל בכיר ומנהל מחלקת השיווק ביקשו לסיים את תפקידם בבורסה ולצאת לדרך חדשה. לנדאו שימשה בחודשים האחרונים כמ"מ מנכ"ל עד כניסתו לתפקיד של מנכ"ל הבורסה החדש, איתי בן זאב וכעת בחרה לצאת לדרך חדשה עם אתגרים חדשים. הבורסה מודה לשניהם על תרומתם ומאחלת להם הצלחה בהמשך הדרך".

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות