אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל "אנדר ארמור" שיבח את טראמפ - בתגובה סטפן קארי מאיים לנטוש את המותג צילום: איי אף פי

מנכ"ל "אנדר ארמור" שיבח את טראמפ - בתגובה סטפן קארי מאיים לנטוש את המותג

שחקן ה-NBA, המשמש כפרזנטור של המותג, הזהיר את חברת האופנה: "אם משהו לא מקיים את מה שאני מאמין בו, עלי לנקוט עמדה בעניין". דבריו הגיעו בעקבות התבטאותו של המנכ"ל שכינה את טראמפ "נכס אמיתי"

09.02.2017, 11:09 | שירות כלכליסט

מנכ"ל מותג האופנה "אנדר ארמור" (Under Armor) קווין פלאנק שיבח את דונלד טראמפ השבוע וכינה אותו "נכס אמיתי" לאומה האמריקאית.

קראו עוד בכלכליסט

עם זאת, שחקן ה-NBA סטפן קארי, שהוא הפרזנטור של המותג בעולם הכדורסל הפך הערות אלו לביקורת צורבת נגד טראמפ. בראיון לתקשורת נשאל קארי לגבי הערותיו של פלאנק, והוא התריס: "אני מסכים עם התיאור. אם משמיטים את האותיות et מסוף המילה asset (מה שיוצר את המילה ass שפירושה באנגלית "חמור" או "תחת").

סטפן קארי , צילום: איי אף פי סטפן קארי | צילום: איי אף פי סטפן קארי , צילום: איי אף פי

קארי תמך בהילארי קלינטון במהלך הבחירות והמאמן הראשי שלו סטיב קר נהג לבקר באופן בוטה את טראמפ.  שביעות הרצון של קארי חשובה להמשך יחסי החסות בין השחקן למותג. כעת הוא חתום על חוזה עם המותג עד לשנת 2024, אולם בכל זאת קארי הביע את תמיהתו מתמיכתו של פלאנק בטראמפ.

הוא אמר בראיון לתקשורת כי שוחח עם אנשי הצוות ב"אנדר ארמור" ועם פלאנק עצמו לאחר ששמע את דבריו. בראיון נקט לראשונה קארי עמדה חד-משמעית נגד טראמפ והזהיר את "אנדר ארמור" בפומבי.

קווין פלאנק מייסד ומנכ"ל אנדר ארמור, צילום: Under Armour קווין פלאנק מייסד ומנכ"ל אנדר ארמור | צילום: Under Armour קווין פלאנק מייסד ומנכ"ל אנדר ארמור, צילום: Under Armour

"אם נוצר מצב שבו אני עלול להתבונן בעצמי במראה ולראות שהם לא מעמידים לנגד עיניהם את טובתי, שאין להם את הגישה הנכונה לדאגה לאנשים; אם אני יכול לומר שהמנהיגות לא מקיימת את ערכי הבסיס שלי, הרי שאין סכום גדול דיו של כסף, אין אף פלטפורמה שממנה לא הייתי קופץ אם היא לא עולה בקנה אחד עם מי שאני. זוהי החלטה שאני מקבלה בכל יום ויום כשאני קם בבוקר. אם משהו לא מקיים את מה שאני מאמין בו, עלי לנקוט עמדה בעניין".

לפי הדיווחים אמר פלאנק לקארי כי תמיכתו בטראמפ מוגבלת לסוגיות עסקיות ולא נוגעת לצו הנשיאותי מעורר המחלוקת שלו לגבי הגירה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות