אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הפינטק הישראלית-גרמנית Zeitgold גייסה 4.2 מיליון יורו

חברת הפינטק הישראלית-גרמנית Zeitgold גייסה 4.2 מיליון יורו

החברה שמציעה פתרון לניהול פיננסי של בתי עסק צפויה להקים בקרוב מרכז בישראל. בגיוס השתתפה גם הולצבריק קפיטל, קרן הון הסיכון הגדולה בגרמניה

12.02.2017, 17:05 | מאיר אורבך

חברת Zeitgold הישראלית גרמנית גייסה 4.2 מיליון יורו מבאטרי ונצ'רס והולצבריק קפיטל, קרן הון הסיכון הגדולה בגרמניה. החברה הוקמה על ידי שטפן ישוניק ויאן דיפן, שהקימו בעבר את סטארט-אפ הפינטק SumUp, וקובי אלדר הישראלי. החברה מציעה פתרון קצה לקצה לניהול פיננסי של בתי קפה, מסעדות, קמעונאים קטנים ובעלי מקצוע. המוצר מאפשר לבעל העסק לבצע את המטלות של ניהול ספר, משכורות, תשלום חשבוניות, גבייה ותיאום עם הרו"ח.

קראו עוד בכלכליסט

בשיחה עם "כלכליסט" אומר קובי אלדר, מייסד החברה שבכוונתם להקים מרכז פיתוח בישראל בתחילת חודש מאי ולגייס אליו 15 עובדים. "אנחנו כיום 20 עובדים בחברה, כאשר 8 מתוכם ישראלים, יוצאי 8200 אשר חלקם מתכוונים לחזור לישראל כדי להקים מרכז פיתוח בישראל".

מייסדי Zeitgold. מימין: יאן דיפן, קובי אלדר ושטפן ישוניק מייסדי Zeitgold. מימין: יאן דיפן, קובי אלדר ושטפן ישוניק מייסדי Zeitgold. מימין: יאן דיפן, קובי אלדר ושטפן ישוניק

"נגייס בשנה הקרובה עובדים גם בגרמניה וגם בישראל מתוך מטרה להגיע ל-25 מפתחים בשנה הקרובה. החברה שלנו עובדת במודל דומה של חברות ישראליות הפועלות במקביל בישראל ובארצות הברית אלא שאנחנו נפעל במקביל בישראל וגרמניה", אומר אלדר.

"המהפכה הטכנולוגית של 20 השנה האחרונות בשוק הצרכני דילגה על בעלי העסקים הקטנים, שמהווים את עמוד השידרה של הכלכלה. הטכנולוגיה שלנו מאפשרת לבנות פלטפורמה שהופכת את כל המידע של אותם עסקים לנגיש ומחליפה המון עבודה סיזיפית אנושית במכונה לומדת. בשלב הזה אנחנו מתמקדים באוטומציה מלאה של הניהול הפיננסי בעסק", אומר אלדר .

"הלקוח פשוט מניח את כל המסמכים של העסק בקופסה פיזית שנמצאת בעסק ונאספת על ידי שליח פעם בשבוע. אנחנו בעצם מחלצים את כל המידע מהמסמכים הפיזיים ומארגנים את כל נקודות המידע כך שייצגו בצורה מהימנה את כל הפעילות העסקית - כל זה ללא שום תיוג או קבלת מידע נוסף מבעל העסק. צורת העבודה הזו מקלה מאוד על הלקוח אבל יוצרת אתגר טכנולוגי משמעותי מאוד כי כל התובנות והקשרים בין המסמכים מתבצעים על ידי ניתוח של מכונה", אומר קובי אלדר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות