אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כחלון מינה את אודי אדמתי ליו"ר חברת דירה להשכיר

כחלון מינה את אודי אדמתי ליו"ר חברת דירה להשכיר

ל"כלכליסט" נודע שאדמתי מונה לתפקיד לאחר שהתוכניות השאפתניות של דירה להשכיר לא התממשו. הוא שימש כמנכ"ל סופר גז ויו"ר גרין כייבלס

04.04.2017, 08:16 | גולן חזני

שר האוצר משה כחלון מינה את אודי אדמתי ליו"ר חברת דירה להשכיר, כך נודע ל"כלכליסט". כחלון חתם לאחרונה על המינוי ולמעשה זהו מינוי ראשון שנחתם על ידי השר לתפקיד זה, לאחר שהיו"ר זוהר יינון שסיים בימים אלה את כהונתו נבחר על ידי הדירקטוריון בעת ששימש כדירקטור.

קראו עוד בכלכליסט

אדמתי שימש בעבר כמנכ"ל סופרגז וכסמנכ"ל בדלק ישראל, ומחזיק יחד עם שלום גרין ורן שגיב בשליטה בחברת גרין כייבלס, שנוסדה ב־2011. החברה פיתחה טכנולוגיה הרשומה בפטנט לייצור כבלי חשמל בעלי שדה מגנטי נמוך. הכבלים עשויים לשמש לתעשיות שונות, בין היתר טורבינות רוח, תעופה, ציוד רפואי ובתי חולים, תעשיית הביטחון, רכבים חשמליים, ריתוך, Data Centers, מוצרים חשמליים לבית, רכבות ועוד.

אודי אדמתי אודי אדמתי אודי אדמתי

דירה להשכיר היא חברה לדיור והשכרה הנמצאת בבעלות מלאה של המדינה שהחלה את פעילותה בדצמבר 2014 על ידי שר האוצר דאז יאיר לפיד עם הצהרה שאפתנית לבניית שוק שכירות ארוך טווח שיספק בתוך חמש שנים כ־100 אלף יחידות דיור ברחבי הארץ.

בפועל, מאז שהתחלפה הממשלה הצרכים השתנו והיקף הקרקעות המוקצות לתכנון על ידי החברה קטן באופן ניכר מהציפיות שייחלו להן בהתחלה. כך למשל, החברה בנתה עד היום מאות בודדות של יחידות דיור בהרצליה ורמת השרון ואינה מספקת מענה ראוי לשוק השכירות.

מנכ"ל החברה הוא עוזי לוי שציין כי מטרת החברה היא להגיע ליעד של אלפי יחידות דיור להשכרה לטווח הארוך.

כמו כן מטרות נוספות של החברה שעליהן היא מצהירה הן פיתוח שוק מוסדי לדיור להשכרה לטווח ארוך בישראל; איתור מתחמי קרקע לפיתוח שכירותו; הובלת תכנון ופיתוח של שכונות מגורים וקידום סטטוטורי של מתחמים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות