אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שבוע אחרי שמכרה את פעילותה: מדיקל קומפרישין מחלקת בונוסים חריגים להנהלה צילום: שאטרסטוק

שבוע אחרי שמכרה את פעילותה: מדיקל קומפרישין מחלקת בונוסים חריגים להנהלה

מדיקל קומפרישין מכרה את כל פעילותה תמורת 4 מיליון דולר. כעת מבקשת החברה לאשר למנכ"ל ג'רלד פלדמן בונוס של 150 אלף דולר בניגוד למדיניות השכר, ובונוס זהה ולסמנכ"לית הכספים אביטל פרלשטיין

12.05.2017, 09:28 | גיל קליאן
מדיקל קומפרישין הבורסאית, שלפני שבוע חתמה על הסכם למכירת כל פעילותה תמורת 4 מיליון דולר - מצ'פרת את המנכ"ל ואת סמנכ"לית הכספים של החברה עם בונוסים בניגוד למדיניות התגמול שלה.

קראו עוד בכלכליסט

החברה מבקשת כעת מבעלי המניות לאשר בונוס של 150 אלף דולר למנכ"ל, ג'רלד פלדמן, ובונוס נוסף בהיקף זהה לסמנכ"לית הכספים, אביטל פרלשטיין (שמונתה במקביל גם לדירקטורית בחברה).

כמו כן, מבקשת החברה לאשר את הסכם ההעסקה של פלדמן, שיכללו דמי ניהול של 10 אלף דולר בחודש שישולמו לפלדמן כנגד חשבונית - תמורת היקף משרה של יומיים עבודה בשבוע.

"ועדת התגמול ודירקטוריון החברה בדעה כי קיימת חשיבות רבה בשימורו של פלדמן כנושא משרה בחברה וכחלק מהשדרה הניהולית בה במהלך תקופת המעבר, וכי תנאי התגמול המוצעים למר פלדמן מגלמים תמריץ ראוי למנכ"ל החברה, להשלמת הצעדים הנדרשים להמשך פעילותה של החברה בתקופת המעבר וליישומו המוצלח של הסכם שירותי המעבר", נכתב בדיווח בין הנימוקים להחלטה.

כמו כן נכתב כי "פלדמן הוביל, תוך השקעת מאמצים רבים, את המשא ומתן להתקשרות החברה בעסקה והיה גורם חיוני להצלחתו של המשא ומתן וגיבוש תנאי העסקה. ועדת התגמול ודירקטוריון החברה בדעה, כי קיימת חשיבות גבוהה במיוחד לתגמל את מנכ"ל החברה בגין הובלת תהליך זה ותרומתו הייחודית לו, אשר לה משנה חשיבות במאמצי הנהלת החברה להשגת תמורה מיטבית לחברה במסגרת העסקה, וזאת בשים לב לכך שמנכ"ל החברה השקיע את מיטב זמנו, מרצו, ניסיונו וכישוריו, לקידום העסקה בתמורה ראויה, בפרט נוכח מצבה הפיננסי של החברה".

חברי הדירקטוריון שאישרו את המענקים לשניים הם אורי גייגר, חני לרמן, יובל ינאי (דירקטור חיצוני), דורון בירגר (דירקטור חיצוני) ואיתן נחום.

משכורת, צילום: עטא עוויסאת משכורת | צילום: עטא עוויסאת משכורת, צילום: עטא עוויסאת

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות